Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha anyukám elkísér az első...

Ha anyukám elkísér az első nőgyógyászati vizsgálatra, akkor az orvos elmondja neki h szűz vagyok-e még? 17éves vagyok

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megengeded neki, akkor igen.

Amúgy meg orvosi titoktartás.:)


F/16

2011. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát de kiskorú vagyok,vagy az nem számít az orvosi titoktartásnál?
2011. nov. 30. 18:30
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Még nem múlt el 18, tehát a szülő a törvényes gondviselője, magyarul az orvost nem köti a titoktartás.

Megjegyzem szerintem a doki nagy ívben sz@rni fog arra, hogy szűz vagy e avagy sem, kivéve ha édesanyád megkérdezi tőle.

2011. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem nálam is ez volt a szituáció. Anyu elkísért, engem pont vizsgált a doki( ugye oda nem látott Anyukám). És akkor kérdezte hogy szűz vagyok e még? Én meg csak megráztam a fejem. Ebből ő levette, h anyum előtt nem akarom mondani. Így nem is firtatta a dolgot. Anyum meg nem vágta le.
2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha elmondja mi lesz? Megver az anyukád vagy mi? Vagy ők úgy neveltek, hogy csak a nászéjszakán veszítheted el?

Ne legyél már nevetséges...

2011. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
anyum eléggé harap erre a dolgokra,de már volt ujjazásom.de még szűz vagyok,és nincs pasim szval nem lesz még mostanában szex sem,mert úgyis várok vele pár hónapot mire lefekedjünk,dehát kilátásban sincs szóval...csakhát ha mégis eljutok odáig mielőtt 18 vagyok,akkor tudom hogy anya elkísér az orvoshoz ,és LEHET h az ujjazástól átszakadt a szűzhártyám,szval fizikailag nem vagyok szűz,ha így van...félek h mi lesz ha kiderül:S bár azt se tudom h átszakadt-e,de biztosra akarok menni
2011. nov. 30. 18:50
 7/17 A kérdező kommentje:
nem,nem ver meg,csak egyszerűen csalódik bennem ha azt mondja az orvos h nem vagyok szűz,nem fogja érdekelni h lefeküdtem valakivel agy sem,átszakadt a szűz hártyám szval lehet h vkivel összefeküdtem egy éjszakára,és ő nem erre nevelt,és nem akarom h ő csalódjon bennem,attól függetlenül h nem feküdtem le senkivel sem
2011. nov. 30. 18:52
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
két lehetőséged van.az egyik hogy anyukádat nem engeded be a vizsgálatra.a másik az hogy meg kéred az orvost hogy ezt ne mondja meg anyukádnak.lehet hogy roszul tudom de egy 17 éves lány és az orvosa között már van titok tartás.
2011. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
harmadik lehetőség. Menj egyedül! Nagy lány vagy már, nem pisis, akit kísérgetni kell...
2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

igazából az orvos nem tudja megmondani hogy tényleg szűz vagy-e még. Mivel nőgyógyász ő is tudja, hogy a szűzhártya ujjazástól, megerőltetőbb mozgás hatására is elszakadhat.

Szóval no para.

2011. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!