Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most voltam először együtt a...

Most voltam először együtt a barátommal, de ugy pasival is. A szüzesség elvesztése mivel jár? Ezt úgy értem, hogy késhet a menstruáció, meg az normális hogy nekem utána még volt némi barnás váladékom is? Kicsit félek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne félj. Akkor félj, ha kövi hónapba sem jön meg.
2012. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barnás cucc elől jött ki vagy hátul?
2012. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a barnás váladék az már az együttlét után jött és elől. mint menstruáció elején vagy végén. de félek mert kicsit fáj az alhasam vagyis olyan fura. és az együttlét alatt is éreztem némi fájdalmat. ez lehet attól hogy túl durván csinálta vagy mitől lehetséges?
2012. máj. 1. 12:57
 4/11 A kérdező kommentje:
most elmentem pisilni, és most is jött belőlem valami véres dolog, mintha menstruálnék vagy én nem tudom.
2012. máj. 1. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első szex járhat kis hormonváltozásal, ismertem olyat, akinek az első szex után 2 hónapra jött meg. Ha védekeztetek megfelelően, akkor nincs okod félni. Ha nem, akkor vagy esemény utáni tabletta most rögtön, vagy 2 hét múlva egy terhességi teszt. Ha az illető fiú meg túl durva volt, akkor küldd el a francba, ha már nem tudott rád vigyázni. A szüzesség elvételekor lehet fájdalom és lehet vérzés is, de azért vigyázz magadra... Mennyi idősek vagytok?
2012. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

oké, hát én 17 ő pedig 22.

de ez a gond, emiatt félek ..mert nem védekeztünk de nem ment el bennem. de nem tudom mit csináljak. a tablettán már gondolkodtam de nem tellik nekem rá és vele még nem beszéltem.

2012. máj. 1. 13:46
 7/11 A kérdező kommentje:
de akkor ez a barnás váladék nem gond? mert még most is van egy nagyon pici.
2012. máj. 1. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát szégyelljétek el magatokat ha nem védekeztetek és ennyi idősen nem jutott el a tudatotokig, hogy a szex felelősség. Ha nem múlik el a vérzés, fordulj orvoshoz, mert jobb egy biztos diagnózis, mint ölbe tett kézzel szenvedni. Beszélj a pároddal is, hogy közösen tudjátok megoldani ezt a problémát, mert lehet, hogy te így vérzel és nincs semmi gond annak ellenére sem, hogy megvan rá az esély, hogy terhes legyél. Ha pedig tesz a problémádra, akkor rövid úton tedd ki a szűrét. Én is 17 éves vagyok, párom 19, de sose csináltunk semmit felelősségtelenül.
2012. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2012. máj. 1. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak halkan szólok, hogy egy gyerek többe kerül, mint egyszer kiváltani a sürgősségi fogamzásgátlót!

22 évesen lehetne ennyi esze, de neked is, hogy védekezzetek!

A helyedben most rögtön felhívnám és kérnék pénzt, majd rohannék az ügyeletre. Vele vagy nélküle, de rögtön.

A tabletta ára úgy 5500,-.

2012. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!