Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy fog menni az első együttlét?

Hogy fog menni az első együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves fiú vagyok, és azon izgulok, hogy milyen lesz az első szex. Ha nagyon ...öö hogy-mondjam.., nagyon kívánom a szexet, egy maszturbáció során képes vagyok akár 1 perc alatt elmenni. Gondolom ha a barátnőmmel odáig jut a dolog... biztosan irgalmatlanul kanos leszek, és attól parázok h fél perc alatt elmegyek, ami szerintem gáz lenne, mert tudom h a leányzónak sokkal több idő kell.


Tapasztaltak! Hogy működik ez? Jogos az aggodalmam? És egyébként is milyen volt? Mit kell tudnom még előtte?



2012. máj. 1. 22:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
Lidokain
2012. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
húzz gumit a farkadra, az a legfontosabb.
2012. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jogos az aggodalmad, majd később leszel jobb is.
2012. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem fél perc alatt fogsz elmenni! Örülj, ha egyáltalán be tudod dugni, ha sikerül is, az első lökésnél spriccelni fogsz!
2012. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A gumi nagyon fontos, mert ha sikerül bedugni, akkor időben kihúzni már nem fogod tudni!
2012. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hogyértitek hogy "ha sikerül bedugni" ? miért ne sikerülne? túl szűk lesz a vagina, vagy valami más oka van?
2012. máj. 1. 22:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy értik, hogy előtte nem lősz ki.
2012. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szegen sracot tiszta hulyenek nezitek ..

hamar elfogsz menni, de ha normalis a bnod megerti .

2012. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Válassz olyan óvszert, ami olyan síkosítóval van bevonva, ami segít meghosszabbítani az aktust azáltal, hogy késlelteti az ejakulációt.

Durex Performa, Lifestyles Endurance


Egyébként egy átlag óvszer is visszafog valamennyire, azzal is nyerhetsz egy keveset.


Plusz idővel majd bele is jössz. Ezt is tanulni kell.

2012. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

fel se fog állni ha oda eljutsz és már mos ideges vagy..


alapból kellene egy barátnő a dugáshoz, mert gondolom nem a kutyával akarod eljátszani.. nézz körül sok 20+éves sír hogy nincs csaj akit megdughatna.. majd pont neked lesz 1? kicsi a világ, és túl nagy a konkurenciád :D

2012. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!