Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek hihetetlenül...

A barátnőmnek hihetetlenül fájt az első, pedig azt hiszem mindent megtettem érte. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Szóval ő 17 és szűz,én már nem.Számára spontán volt az első,én bekészítettem pár gyertyát meg cd-t.Sokat pettingeltünk máskor is,meg közvetlenül előtte is,sikosítót használtam,hogy tutira menjek,beszéltem hozzá,hogy mennyire gyögyörű,hogy nagyon szeretem és kívánom,hogy istenien csinálja amit csinál:D,meg hogy ha bármi nem kellemes a számára,nem szeretne valamit,vagy hagyjuk abba,akkor szóljon,és hogy nem kell megtörténnie mindenképpen,csak ha ő is szeretné.Óvatos voltam,közbe is csókolgattam,halkan beszéltem hozzá,de kb 3-4 cm után láttam az arcán hogy nagyon fáj neki,meg szólt is,hogy hagyjuk abba,mert több mint kellemetlen.Pedig átlagos méret.És úgy tűnt teljesen ellazult.

Mit kénne tennem???

F/22


2009. jún. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezt csináltuk, de nekem is fájt először, amikor átszakadt a szűzhártyám. Nincs semmi baj, valószínűleg legbelül fél még, görcsöl. Esetleg attól tart, hogy nem lesz elég jó neked, hogy nem leszel türelmes hozzá stb. Folytasd ezt így tovább, de ne erőltesd a szexet. Pettingeljetek sokat, legyen hosszú előjáték (orállal, csiklóorgazmussal), és csak nagyon óvatosan tágítsd. Sok sikert! :)
2009. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak megy könnyen az első alkalom, hiába lazul el. Anno nekem is elő volt készítve minden, mégis rohadtul fájt!!! Mégis csak először veszik birtokba azt a helyet. Túl kell rajta esnie, nem állíthat meg mindig ha fáj. Legyél vele kedves mint eddig és próbáljátok újra. Ha az első megvan onnantól sokkal könnyebb.
2009. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozzatok újra. Amikor én először együtt voltam (mostmár) a férjemmel, akkor nekünk sem sikerült, mert nagyon fájt, ezért kértem, hogy hagyja abba. Utána sajnos még hónapokig fájt, de mindig egyre kevésbé. Pedig ő is mindent megtett, hogy ne fájjon.

Szóval, ne rágd magad rajta, nem hiszem, hogy te tehetsz a dologról.

2009. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le a kalappal előtted. Folytasd így tovább, és rendben lesz minden :).
2009. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

De ééééééééédes vagy :) Ne vonj le belőle semmi negatívumot...Most oda vagyok érted meg vissza :):) Gyertya,CD,maximális odafigyelés....Te kincs vagy neki:)

Huh,feldobtad az estém,hogy ilyen fiúk is vannak:)


Egyébként ha nem ment el tőle a kedve,próbálkozzatok még,csak apránként,ha fáj neki vedd ki és ha bírja ujjazd utána...Hátha benedvesedik újra és "tágul" valamennyire...Aztán próbáld berakni újra...Persze ha neki jó :)


Sok sikert! Remélem még sokáig együtt maradtok! :)

2009. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! minden lényegeset leírtak elöttem, de muszáj megjegyeznem hogy nagyon jól csináltad lágy zene közben halk sutogás neki!ez nagyon kevés férfiban van meg .te mindent jól csináltál. sajna az első mindenkinek más neki fájdalmas lesz de nem kéne abba hagyni csak kihúzni várnod közben csókolni elámítani a szavaiddal és ujra próbálkozni. akár ujra bekenni sikósítóval. csak addig nagyon rossz míg át nem szakad teljesen, a leírtak alapján ezekkel lehet kelemmesebbé tenni és megvalósítani. sok sikert drukkolok nektek!
2009. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bas*ki léteznek ilyen pasik ?! : DD

komolyan belédszerettem :'D

mindent jól csináltál,de az első alkalom ígyis ugyis kellemetlen /: .legyetek együtt még sokáig ♥

2010. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!