Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet ez a barna folyás 10...

Mi lehet ez a barna folyás 10 nappal a menstruációm megjövetele előtt? VÁLASZOKAT LÉGYSZI

Figyelt kérdés

Szombat van. Kedden történt az az eset, hogy a barátom fent volt nálunk, én kivertem neki,és el is ment. Zsebkendővel alaposan megtöröltük a kezünket. Ezután 15 percre összebújtunk pihentünk stb, majd elkezdett izgatni a kezével. De a hüvelybe sem ment fel meg semmi, még szűz vagyok.Voltam az iskolai védődőnél azt mondta nem lehetek így terhes meg semmi. A barátom pénteken is fentvolt nálunk, tehát tegnap is a kezével izgatott(én neki nem).

Lehet hogy annyira jó érzésvolt hogy ovuláció történt, de mivel a petesejt nem termékenyitődött meg, előbb jött a vérzésem?Én erre tudok gondolni, mert nekem mindig így szokott megjönni.Előbb 1-2 napig barna folyás, azután a rendes.



2012. máj. 5. 10:36
 1/7 anonim válasza:
JAJ. Meg se merem kérdezni hány éves vagy, ha ilyet kérdezel a védőnőtől. Hogy a francba lehetnél terhes. Nem vagyunk orvosok, hogy meg tudjuk állapítani mi lehet ez a barnás folyás. Most találgathatnánk, hogy vajon mi is lehet az, de minek? , azért, hogy mondjunk egy csomó olyat aminek a fele nem is lehet? Menj el orvoshoz, majd az megmondja.
2012. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bara folyás csak egy jelzés hogy megfog jönni ... :) gondolom olyan 13-14 körül lehetsz.. :)
2012. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

14

köszi a válaszokat:)

2012. máj. 5. 18:52
 4/7 anonim válasza:
Tuti ,hogy nem fostál be? :O
2012. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

xdddddddd

nem, nemhiszem WTF

2012. máj. 7. 20:14
 6/7 anonim válasza:
Akkor viszont a 2. válaszolónak van igaza ! :P
2012. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*barna. :) tudom hogy igazam volt. :D
2012. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!