Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete késik a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete késik a menstruációm, szokott ilyet. élek nemi életet de védekezünk óvszerrel és úgy tűnt, h nem lukas mert ellenőriztük. Pár nappal ezelőtt véres folyás jelentkezett azt hittem meg fog jönni. De még mindig semmi. Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem éltem nemi életet és most elég hirtelen ismét és viszonylag aktívan..úgy tűnt az óvszer sohasem lukas... de ez most megrémiszt.. lehet csak a stressz és az itthoni gondok miatt de lehet hogy terhes vagyok?
2010. júl. 29. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Stressz, volt már ilyen, majd megjön.

De hogy megnyugodj, csinálj tesztet. Többnyire nem hazudik.

2010. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!