Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Több srác is le szeretne...

Több srác is le szeretne velem feküdni, bejövök nekik. De én félek. Vonz is a dolog, csábító, de nagyobb a félelmem. (? )

Figyelt kérdés
18 éves szűz lány vagyok, nem öltözködök és viselkedek provokatívan, nem azt sugallja a külsőm, hogy ,,dugj meg", nem is erre utazok... De vannak, akik utalgatnak... És mondják sokan, hogy így meg amúgy istenien nagyon jó a szex... De van bennem valami gátlás... tippek?:S

2012. máj. 6. 23:30
 1/9 anonim válasza:
51%

Majd én kezelésbe veszlek:)


Viccet félre téve ha nem jönnek be a fiúk akkor ne feküdj le velük:)

2012. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Hát én azt mondom, hogy akkor érdemes szexelni, ha valakivel együtt vagy pár jó pár hete/hónapja és jó a kapcsolatotok.
2012. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
ha izgat akkor menj bele, ne habozz.
2012. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak a kiváncsiság miatt ne dugasd meg magad. Találj egy srácot, akivel jól kijöttök és szeretni tudjátok egymást.
2012. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Rá kell érezni, ne legyen túl korai, de túl kései sem. Az elsőre egy életen át fogsz emlékezni, így mégis csak jobb ha van valami érzelmi kötődés.
2012. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tippek? Legyél érettebb és majd menni fog minden magától.
2012. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
inkabb most mint mikor mar anya leszel vagy komoly kapcsolatod lesz :)
2012. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
engedd el a gátlásaid:)
2012. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"legyél érettebb" - én is szeretnék ilyen téren, de ez tudod nem parancsszóra megy :)
2012. máj. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!