Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Izgulok. Milyen tanácsokat...

Izgulok. Milyen tanácsokat tudnátok adni első szex előtt? L/16

Figyelt kérdés
Egy fiúval most ismerkedtem meg már régebben látásból ismertem, és csütörtökön találkoznánk, ahol petting után szerintem a szex is lenne. Csak mivel ő már volt együtt több csajjal, én meg még csak pettingig jutottam el egy fiúval, így félek ettől az egésztől, várom is meg félek is. Milyen tanácsokat tudtok adni? Lehet rossz is jó is, bármi.

2012. máj. 7. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Várj vele! Amúgy ez mi lenne? Barátság extrákkal, vagy párkapcsolat?
2012. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Barátság extrákkal
2012. máj. 7. 10:43
 3/20 anonim ***** válasza:
baromi meno mostanaban ez a csak baratok vagyunk, de szexelunk mert csak. en a helyedben varnek meg a szuzesseg elvesztesevel. raersz. mondom mindezt 35 eves fejemmel es tapasztalatommal :)
2012. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 MicreE válasza:
Ez miért lett divat? Megmondaná nekem valaki?
2012. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert csináltak ezzel kapcsolatos filmet, aztán húú, meg háá, Amerikában van ilyen, akkor nekünk is kell...
2012. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 MicreE válasza:
Vicc az egész.... És valaki megmondaná nekem ezekből a lányokból mi lesz? Válasz semmi.. Mire 18 évesek lesznek és már vagy 20 fa... jár be.... De divat-divat ez van.
2012. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
a legfontosabb:védekezzetek,ami mellékes,hogy te is ri banc vagy..egyből ismerkedés után megdugatod magad
2012. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 MicreE válasza:
+1 az utolsónak igaza van :) Ez a divat legyünk ri... :) És ők majd nem kellenek senkinek :)
2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

ÉS 16 évesen miért egy látásból ismert sráccal akarod felfedezni az erotika és a szex világát?

Miért nem vársz egy kicsit egy olyanra, aki szerelmes beléd, aki figyelni akar rád, aki örömet akar neked adni (és nem csak a sajátját keresi), akibe szerelmes vagy, akiért odavagy?

2012. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Diavolino44 ***** válasza:
93%
Hova jutott a világ. Már előre félek a saját gyerekemnek sem fognak számítani az érzelmek, s csak azért szexel mert már mindenki rajta kívül. Undorító...
2012. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!