Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha megujjaztam a barátnőmet...

Ha megujjaztam a barátnőmet (szűz), akkor attól elszakadhatott a szűzhártyája? Meg kis darabkákat éreztem, azok mik lehetnek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 01:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttam!
2012. máj. 8. 01:55
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓóóó az ifjú tudatlanság.


Képzelem, hogy milyen biológiai felépítést képzelnek el a szűzhártyáról.

Furcsa, hogy minden ifjú titánnak mindig a gumimembrános forma jut az eszébe. igaz csak egy kicsit térnek el a valóságtól :P


[link]

Átlag esetben a szűzhártya tágításárólról van szó!

DE a végére leírom hogy vannak bizony kritikus esetek is ahol konkrétan átszakításról beszélhetünk.


A Szűzhártya a hüvelybemenetben található erős kötőszövetből álló "lemezt" képező szövetből áll, mely nem normál esetben nem átszakad hanem az első közösülés alkalmával a tágulása során kisebb-nagyobb vérzés kíséretében több helyen "bereped".

*ritka esetben úgy mint egy burok.


de alap esetben ezt úgy kell elképzelni mint Pl: a szánk széle is berepedezik amikor kiszárad vagy nagyon széthúzzuk a bőrt!



Nos egyéb tényezők:

Előfordulhat, hogy vérzés nélkül kitágul, vagy már eleve olyan tág annyira, hogy a hímvessző nem okoz benne nagy kárt.


Mivel ritkább esetben a kötőszövet nem fejlődik ki annyira, hogy teljesen nyitott legyen, ezért bizony vannak olyan jelenségek melynek szó szerinti a szűz hártya átszakításával jár, elég horrorisztikus tud lenni.

Lásd a képen az utolsót ábra. ott szinte teljesen zárt a szűz hártya.


[link]


De itt inkább orvoshoz kell fordulni (persze tervezett szexuális aktus élőt, minden épelméjű megviszolyogtatja magát) vagy nem?


Komolyan a fiatalabb korosztálynak már luxus elolvasni az erről szóló könyveket?

Lehet, hogy ennyire megreformálták az iskolai tantervet, hogy ezt a részt már kihagyták?


Esküsom nem értem hol lehet a hiba.

2012. máj. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 8. 03:43
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez korrekt válasz volt, és teljesen jogos a felháborodás.


Miért kell szegény lányt rögtön gombásnak meg tudom is én minek minősíteni? Jesszus....



23/N

2012. máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A kis darabkák, amit belül éreztél az a hüvelyfala lehetett. Sokan úgy képzelik, hogy ez egy cső, ami igaz is, de ne egy merev falú sima felületű műanyag csőként képzeld el. A felülete nem teljesen sima, és érezhetted pl a szűzhártyát is, attól, hogy nem szakítottad át. A darabka pedig ami az ujjadon volt az a természetes folyás is lehetett. Hangsúlyoznám nem kóros dolog, valamennyi folyása minden nőnek van, amíg nem sárgás, vagy kellemetlen szagú nincs gond, ez a hüvely természetes tisztulási folyamata. Ez a váladék, ami távozik peteérés környékén besűrűsödhet, lehet kicsit fehéresebb színű, és a besűrűsödés miatt akár kocsonyás is kissé. Sztem ez maradt az ujjadon. De mint mondtam a barátnőd nem beteg, ez teljesen normális dolog.
2012. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 ViaSayers válasza:
A szűzhártya egyébként sem zár teljesen, gondolj csak bele, a szüzeknek is menstruálni kell valahogy. Az könnyen lehet, hogy megsérült a hártya, de ha tampont használ, akkor az már nem most sérült meg =) Mindenesetre a szüzességét nem ettől fogja elveszíteni =D
2012. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


ViaSayers, nem azt kérdeztem, hogy ettől szűz-e még, mint elég sok gyökér! :D

2012. máj. 11. 00:24
 18/25 anonim válasza:
20%
Darabkák? Lehet, hogy az előtted ujjazó körme volt...
2012. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
12%
szerintem még éretlen vagy és buta.
2012. máj. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az lecsó volt?
2012. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!