Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30 éves szűz vagyok és nem...

30 éves szűz vagyok és nem akarom megmondani az igazat a leendő barátnőimnek még később sem. Ha így csinálom az jó?

Figyelt kérdés
Vannak nők akik azt állítják szeretik a koros szűzeket, de aztán kiderül hogy szánalmasnak tartják.
2012. máj. 5. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Senki nem szereti a szüzeket.

Tényleg.

2012. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
12%

devil81 te állandóan ilyen f*szságokkal b*szod el az időd hogy hülyeségeket írogatsz erre a színvonalon aluli oldalra!

nem gondolod hogy kéne egy két barátot keresned magadnak és nem csak a gép előtt verni a f*szod?

2012. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Annak oka lehet hogy még mindig szűz vagy. Tudom hogy nehéz a csajozás de ez van. Nekem is nehezen megy persze és mégsem vagyok szűz mert kifogtam egy olyan lányt aki 22 éves létemre ezt elfogadta és szeret engem és őt ez nem érdekelte. 30 évesen is lehet esélyed de szerintem vagy akkor közöld ha már nagyon ott tartotok vagy ha nem közlöd úgy is ráfog jönni a csaj. És akkor ez szánalmas ha csak tetteted hogy már nem vagy szűz. Ha bevallod az még nem.
2012. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne valld be, max. ha nagyon faggat. Konkrétan ne hazudj a képébe, mert azon később kiakadhat. De ne is azzal kezd az ismerkedést, hogy az orrára kötöd, hogy szűz vagy.

Igaz, tudok ennél is furább esetet, egy barátnőm 34 éves szüzet talált magának. (Nem volt ronda a srác, és a tapasztalatlansága szexuális gondot nem okozott, belejött) Ő pl. nem ütközött meg ezen annyira, illetve ez nem tántorította el a kapcsolattól, de mást lehet, hogy zavarna, vagy elkezdene az okon agyalni. Ne ezzel mutatkozz be, az biztos.

2012. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nincs szgépen mobilról írók erre a színvonalon aluli oldalra. A válaszok láttán kezdem megbáni hogy megszülettem. Helyesírási hiba??
2012. máj. 5. 23:52
 6/15 anonim ***** válasza:

nem kell elmondanod neki,mert úgy is ki fog derülni az első kúrás után/alatt.

gondolom néz majd egy nagyot a csaj,amikor elkezdesz bénázni ,meg magyarázkodni ezért is azért is.

menj el gyakorlatozni örömlányokhoz.

ezért (is) vannak.

2012. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy netes társkeresőről kaptam telefonszámokat felhívtam őket. Sikertelenül. Az egyik ahogy meghallotta a hangom letette a telefont a másik felröhögött és letette. Innen hova lejjebb.
2012. máj. 6. 00:01
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs nem társkereső hanem a rosszlányok.hu
2012. máj. 6. 00:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi lehet a gond a hangoddal? Egyébként meg ha tapasztalatot szeretnél, akkor tovább telefonálgathatnál!


Szerintem mindenképp el kellene mondanod a leendő barátnődnek.Na nem az elején,hanem valami olyan pillanatban, amikor úgy érzed megbízhatsz benne. Ha érdemesnek talál, akkor nem fogja ez visszatartani semmitől.

2012. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hanyagold a héliumot te troll.
2012. máj. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!