Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Terhes lehet a lany ettol? (...

Terhes lehet a lany ettol? ( bovebben lennebb)

Figyelt kérdés
nem vagyok parkapcsolatban de egy szuZ lannyal egyuttvoltam de nem mentem el de a csajnak orgazmusa volt allitasa szerint. kesik a menstruacioja a mellei megduzzadtak 1 napja. egyutt let utan 2 napra hanyt de csak ejszaka. Terhes lehet?
2012. máj. 9. 17:53
 1/8 anonim válasza:
Hát elméletileg lehetséges, mert attól, hogy nem mentél el, az előváladék is tartalmazhat spermát. Az már más kérdés, mekkora az esélye... Szerintem minimum egy tesztet csináljatok.
2012. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hányás biztosan nem attól volt. Szex után 2 nappal még senki sem terhes. Biztos hogy hányt? Nem csak valami elmebajos és szívatni akar téged? Az is elképzelhető, hogy más miatt késik a menstruációja ha valóban késik. (A mellfeszülés pedig a mens. előhírnöke is lehet). Ha megcsináljátok a tesztet egy hetes késés után, javaslom hogy legyél ott vele, és együtt nézzétek a tesztet, hogy hány csík jelenik meg rajta. Hány éves?
2012. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha késik neki, akkor igen, lehet terhes. De a hányás tuti, hogy nem amiatt volt.

Viszont nem értem, hogy minek kell kapcsolaton kívül bárkivel koton nélkül szexelni

Ennyi ésszel meg is érdemelnéd, ha tartásdíjat kellene fizetned.

Máskor majd kétszer is meggondolod, hogy belerakd-e a farkad koton nélkül vkibe.

De a lánynak se sok esze van, ha hagyta.

2012. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 eves es enis
2012. máj. 9. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
a mellfeszules es mellerzekenyseg a menzesz elott mennyivel jelentkezik? ma csinalunk tesztet nagyon remelem hogy nincs semmi.. es abba h megis terhes bele se merek gondolni..:|
2012. máj. 10. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Változó, az egyéntől függ. Nekem például mensi előtt nem is feszül annyira, inkább akkor, amikor ovulálok.


De ez neked gyanítom nem sokat mond.

Biztos, hogy 16 vagy?

Ha igen, akkor kapd elő a biológia könyved vagy valamelyik felvilágosító füzetecskét (fix, hogy kaptatok) és nyálazd át még egyszer a szaporodás fejezetet!

Nem normális, hogy valaki, aki szexel, ennyire ne legyen képben.


- Tesztet reggeli, középsugaras vizeletből érdemes, az tartalmazza a legtöbb HCG hormont.


- Vannak nagyon érzékeny egyének, akik már a beágyazódást is képesek megérezni, s erre is reagál a szervezetük. Ez kb. a "nyerő" aktustól számított 7.-8. nap.

Elképzelhetetlen, hogy ennél az időponttál hamarabb bármit is megérezne a lány.


- A legtöbb teszt 20 vagy 25-ös érzékenységű. Ez azt jelenti, hogy a célba találattól (aktus) számítva leghamarabb kb. 12-14 nappal később lehet tesztelni.


Egy kis (bulváros) olvasnivaló:

[link]

[link]


Valami azért érdekelne:

miért releváns az a kérdés szempontjából, hogy szűz volt a lány és orgazmusa volt?

Talán azt hiszed, hogy ha szűz lánnyal csinálod, akkor az első alkalommal nem eshet teherbe?

Bődületes baromság.


Ehelyett azt kellett volna leírnod, hogy védekeztetek-e (sejtem, hogy nem), mikor voltatok együtt, hány nap telt el, mikorra várta a mensesét, hány napra szokott menstruálni (mikor kezdődött az utolsó mensese).

2012. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kell úgy szexelni, ha nem vagytok tisztában a védekezéssel? Nem tudom naponta hány ehhez hasonló hülye kérdést olvasok amiket meggondolatlan fiatalok tesznek fel. Igen, lehet terhes! Nem vagy kapcsolatban, tehát még azt sem tudhatod van-e valamilyen fertőzése. Használjatok óvszert!!!
2012. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szűz lány is teherbe eshet!


Attól hogy nem mentél el, van előváladék, mely ugyanúgy tartalmaz spermát amivel teherbe ejted a lányt!


Orgazmusnak semmi köze a teherbeeséshez, az orgazmus a nemi aktus tetőpontja a szexuális stimuláció által kiváltott fizikai vagy pszichológiai örömérzet.


"csajnak orgazmusa volt állítása szerint": Kisfiam! Egy nő orgazmusa: hüvelykörnyéki és részben az alhasi, hüvely- és gátkörnyéki (PC-) izomzat ritmikus, 5–10-szer ismétlődő spontán összehúzódásával jár, és ellazulás követi, ha nem érkezik ismételt inger.


A nagy izgalom hatására késhet a menstruációja


A hányás lehet az idegességtől, és az izgalomtól, de lehet hogy elrontotta a gyomrát!


Terhes? Lehet!


Minél előbb el kell végezni a terhességi tesztet, légy lovagias, és menj be a patikába és vegyél terhességi tesztet már asszem 900 Ft-ért is árulnak.


Amennyiben terhes, menjetek orvoshoz és beszéljétek meg a teendőket!


Légyszíves ha már szexeltél, akkor most légy férfi is!!!

2012. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!