Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Meddig várjon egy csaj...

Fiúk! Meddig várjon egy csaj azért hogy lefeküdjön a pasijával és hogy később ne unja meg? (mármint a pasi a csajt ne unja meg)

Figyelt kérdés
Odaírnátok azt is hogy szűzek vagytok-e még,és hogy hány évesek?
2009. jún. 26. 22:03
 1/6 anonim válasza:
Hát ezt nem leehet igy időre meg mondani de legalább a 15-16 éves kort meg kéne várja minimum!Én 20/L Gondolhatod hogy nem szűz mert van egy ksifiam és párom :P
2009. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áhh nem úgy értettem hogy életkor,hanem hány hét/hónap
2009. jún. 26. 22:09
 3/6 anonim válasza:
100%
Igazából ezt nektek kell tudni hogy mikor álltok erre készen. Én 3 hetet vártam .15/f nem szűz
2009. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi olyan, hogy megun egy csajt, ha elhasználta, az a legkevésbé sem érdemes arra, hogy neki add a szüzességed. Ha valakit szeretsz és ő is téged, akkor nem fog megunni. Épp ezért várj legalább addig, amíg erről meg nem bizonyosodtál teljesen. Erre nincs konkrét recept, szerintem első alkalomhoz olyan 3-6 hónap (inkább 6) az ideális. Ne félj, nem késel le semmiről.

fiú 24, nem szűz

2009. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi összefüggés nincs akközöt, hogy mikor fekszel le vele először és hogy meg fog e unni.

Ez a dolog nem ezen mulik. A pasik nagyrésze főleg fiatal korban ugyis előbb-utóbb ráun a barátnőjére.

Mert ez olyan dolog, mint a vanilia fagyi. Lehet a kedvenc fagyid, ami a legfinomabb, de ha minden áldott nmap azt kell enned megcsömörlesz tőle. Esetleg bekivánod az epret. :)

Na mind1. Amugy szerintem sem kell semmit elkapkodni.

Bár én a legutóbbi pasimmal a második randin már szexeltünk, de 2 éve együttvagyunk.

Akkor feküdj le vele amikor te jónak látod, mással meg ne foglalkozz.

26/L

2009. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Éniis egyetértek az elöttem szólóval.Én a barátommal 1hét után feküdtem le(igaz h ismertük egymást többmint3éve),nha de a lényeg h nincs összefüggés tényleg.Egyáltalán nem unt meg sőőt..:9 17/L
2009. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!