Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15eves gáz elveszteni a...

15eves gáz elveszteni a szuzessegemet? Enis akarom ő is.1eve már együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz,ha akarjátok miért ne.
2012. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gondolom lány vagy, ahogy érzed, ezt csak Te tudod eldönteni, ne mások véleménye szerint dönts. De szerintem csak akkor érdemes ha tényleg szerelmes vagy belé.
2012. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha készen állsz rá akkor hajrá!


De előbb pár kérdés:

- hány perci él kilövellés után egy spermium?

- bugyin keresztül ha hozzád ér spermás kézzel teherbe eshetsz-e

- ha lenyeled a spermát akkor terhes lehetsz-e?

- mikor van a nőnek ovulációja? És miért fontos ezt tudni?

- ha csak bedugja, de nem megy el benned akkor lehetsz terhes?

- ha spermás kézzel kényeztet alul akkor lehetsz terhes?


A szex nem ott kezdődik, hogy csinálod, hanem ott, hogy tudod, mi hogy működik.

Ha bármelyik kérdésre a válaszod "nem tudom", akkor előbb ezeknek néznék utána és utána kezdenék neki bárminek is.

2012. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok..és utolsó..huha..tényleg utánna nézek pár dolognak azért..:d
2012. máj. 21. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
abszolút nem gáz ha szeretitek egymást és felkészültök. de védekezzetek. és tényleg fontos tudni ezeket a dolgokat.:)
2012. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És igen nagyon szeretem..bármit megtennék neki pedig nem adom könnyen magam.:'D
2012. máj. 21. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha azért csinálod, mert a barátnőid már dugtak és te is fel akarsz vágni vele. Szexelni szerelemből az igazi, ezért is hívják szeretkezésnek, de egy 15 éves kamaszban azért a kíváncsiság meg a megfelelési kényszer általában jóval nagyobb, mint a szerelem, akárki akármit is mond. Én korainak tartom, ha egy kamasz már 15 évesen rendszeresen nemi életet él, mert hamar meg fogja unni, másféle pózokat akar, esetleg betegesebb dolgokat is ki akar próbálni, mert a "sima szex" már unalmas lesz. Olyan 17-18 éves kortól lenne szerintem normális. És persze megfelelő tájékozottság mellett. Kellene ilyen tantárgy az iskolában, vagy legalább biológiaórán lehetne vele normálisan foglalkozni.
2012. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, szerintem már 10 évesen megtehetted volna... -.- Istenem, azért érzik magukat nagynak a mai fiatalok, mert már 13 évesen a fél falu keresztül ment rajtuk / a fél falut meghúzták. Hát, csak gratulálni tudok.
2012. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Leszarom a baratnoimet hogy mit gondolnak ez az én dolgom és a baratome.és igen nagyon szeretem öt.:)és utolsónak csak annyit,hogy milyen 13evesen?14evesen volt elosszor pasim..szerintem az eléggé normális.foleg,hogy hamarosan 16leszek..a barátom meg 18lesz novemberben és az már jóval több mint egy év..ja és megjegyzem ő is szűz..azért gondoltam hogy majd talán szulinapjan..:D
2012. máj. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!