Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos a "kémia"? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a "kémia"? Szerintetek érdemes még próbálkozni, hátha megjön a "rózsaszín köd"? Esetleg érdemes megpróbálkozni egy kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam egy sráccal. Vagyis már jópár randin túl vagyunk. Helyes, kedves, jól el tudunk beszélgetni, igazán szimpatikus pasi. Viszont 3 randi után semmi többet nem érzek iránta, csak szimpátiát, nincs az az érzésem, hogy hiányzik és egyfolytában mellette szeretnék lenni.
2009. szept. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én már voltam így és én belementem,megpróbáltam,de nem jött a szerelem, úgyhogy szakítottunk és maradtunk a barátságnál. Nem tudom h akkor ez most mindenkinél így van-e de nekem ha az első pár randin nem dobban meg a szívem,akkor az már csak barátság lehet.
2009. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem érzel semmi vonzódást, akkor kár erőltetni szerintem. De értékeld át, h melyik lenne jobb, ha barátok maradtok, v ha összejöttök. Hiszen egy jó barát elméletileg mindig melletted lesz, de a szerelem egyszer úgy is elmúlik.
2009. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, és nem jött a rózsaszín köd. Neked kell eldönteni, hogy belemész e a kapcsolatban.
2009. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csók volt már? Szerintem azon dől el a "kémia". 3 randi nem olyan sok, főleg ha 1-2 óráig tartottak csak. Nekem legalábbis még sose volt olyan, hogy 5-6 óra ismeretség után szerelmes lettem volna. Egyébként hány éves a kérdező?
2009. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20, lassan 21 leszek... nem még csók sem volt, de nem is éreztem rá égető vágyat, hogy legyen, pedig más kapcsolatnál már az első randi után volt olyan, hogy búcsúzáskor már topogtam, hogy mikor csattan el ...
2009. szept. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!