Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki bevallani azt a barátodna...

Ciki bevallani azt a barátodnak hogy a ˇszüzességedˇegy tárgy vette el?

Figyelt kérdés
Milyen kínos szituációk születhetnek az efféle rádöbbenésből? 14/L

2012. máj. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szüzességet nem tud tárgy elvenni. Tessék végre megtanulni: a szüzesség definíciója az, hogy pénisz még nem járt a vaginádban. Attól még seprúnyél, pezsgősüveg, vibrátor vagy mutatóujj járhatott, a hártya átszakadhatott, továbbra is szüz vagy.
2012. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szüzesség szócskát direkt azért tettem idéző jelbe mert nem a ténylegesre gondolok, hanem a szűz hártya átszakadására.....
2012. máj. 23. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
14 éves kis taknyos,ne pasizzon,és ne is foglalkozzon a szexszel..
2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bevallani, hogy feldugtál valamit?

Hogy merül fel ez a téma egyáltalán egy beszélgetés során? :-O


Egyébként hacsak nem méretes kígyóuborka nagyságú tárgyakkal játszadozol, elképzelhető, hogy meg se sérted a szűzhártyádat.

Én is maszturbáltam szűzként is, mégis fájt az első szex. Nem "vettem el magamnak", mint ahogy te gondolod.


Mert erre gondolsz, ugye? Mármint, hogy ha játszadozol, akkor a tényleges aktus során már nem fog fájni, vérezni és akkor "be kell vallani", vagy valami hasonló... jól gondolom?

2012. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

előző elötti semmi közöd nincs hozzá az én döntésem hogy mivel foglalkozom .... Mellesleg elég nagy vagyok már hogy a jogom is meglegyen ezekkel foglalkozni.. már boccs...

Előző nagyon szépen köszönöm és jóra gondolsz am egy fésű nyél ://

2012. máj. 24. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
elég nagy,ja 14 éves kislány vagy,inkább tanulással foglalkozz,mint a szexszel...
2012. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Fésűnyél? Én anno jól megmosott, fertőtlenített szempillaspirállal játszottam. :)


Egyébként mindegy is mivel, NEM kell elárulnod neki, NE is tedd!


Még ha meg is sértetted a szűzhártyád, attól még szűz vagy, és az is maradsz, amíg a barátoddal meg nem teszitek.


Nem minden lány vérzik, és nem is mindenkinek fáj, ezért magyarázkodnod sem kell! ;)


Van akinek sport közben, vagy szimplán normál tamponhasználattól átszakad.


Nyugi, a fiú sem azt fogja nézni, hogy vérzel-e. És ha normális alakkal állsz össze, akkor pont arra fog törekedni, hogy neked minél kevésbé fájjon. Ha esetleg egyáltalán nem fáj, és nem vérzel, annak inkább hogy örülni fog. :)


Nekem vérzett és fájt is. De a vérzés nem volt látványos (nem is kell hogy az legyen), csak pár órával később látszódott egy kicsi a bugyimon.

2012. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
27%
két hét múlva leszek 15, és őszintén szólva soha sem merült fel bennem, hogy feldugjak magamnak egy fésűnyelet, vagy bármi mást (tamponon kívül). mondd meg neki, hadd lássa, mekkora hülye vagy, ha átszakítottad...
2012. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!