Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, akikre a kérdés...

Srácok, akikre a kérdés vonatkozik: később vesztetted el a szüzességed a gumi miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyivel később? Mi/hogyan történt? A gumifóbiára gondolok, sok srác nem szereti alapból, illetve sokaknál okoz gondot eleinte, ha szexre kerülne a sor.
2012. ápr. 8. 10:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
srácoknál a szüzesség az első szexuális együttlétre vonatkozik egy női egyeddel, szóval mindegy, hogy gumi vagy nem gumi a lényeg, hogy az aktus meglegyen.
2012. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, srácoknak szól a kérdés, de mindegy. Minkét barátomnak simán ment elsőre gumival, nem volt vele semmi probléma, pedig mindkettő szűz volt.

Nem értem mi ez a nagy lázadás a gumi ellen. Ha nem magyaráznák be a idősebbek a szüzeknek, hogy mennyire szörnyűségesen borzasztó dolog, akkor nem is lenne semmi gond.

De mivel már 14 éves korától azt hallja, hogy a gumi szar, így persze, hogy lelankad annak a szerencsétlennek, ha rákerül a farkára.

2012. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Respect, #2-es !
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hm, hát én pl később vesztettem el a gumi miatt, na nem sokkal, ilyen 2-3 hét azt hiszem. Úgy voltam vele, hogy be voltam gerjedve teljesen a lányra, de ott volt h gumit kell húzni ugye, és elég hülyén éreztem magam, mert amikor arra került a sor, annyira megtörte a pillanatot maga a folyamat amíg felhúzod előtte, hogy le is lankadtam. (Nyilván elsőre még nagyon nem tudtam hogyan kezeljem a dolgot, meg hogy mi is van) Aztán 3 hétre rá kicsit italoztunk, ellazultam, és mire visszajött a wcről már úgy vártam a szobába, hogy rajtam volt :D

Utána meg már nem is volt belőle probléma. :D

2012. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Neekm az első alkalomnál annyira rossz volt gumival, hogy mindig lelankadtam és kicsúszott a farkam a lány puncijából, nem is tudtam elmenni.


Utálom a gumit azóta is.

2012. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Skacok! Be kellett volna gyakorolni előre az óvszerhasználatot. Nehogy már azon a néhány csomag gumin múljon, hogy aztán élesben ne menjen.
2012. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10:45 ha lelankad a gumi szó halltára úgy hogy a "szerelme" meztelenül és a dologra készen fekszik mellette akkor ott már baj van.
2012. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, ami engem illet, azt tudom mondani, hogy elsőre nem ment vele, és a gumi miatt nem. Azt a szentséges pillanatot, amikor össze vagy bújva a pároddal, és a szüzességvesztés feszültsége közben a csodát meg kell törni egy ilyen pillanattal, lélektanilag igenis össze tud rombolni egy pillanat alatt mindent. Nálam így történt az első kísérlet, sőt talán kísérletek. Így volt gumi nélkül az első alkalom, egy nappal a menstruáció előtt megengedte. Gyönyörű volt, de időhiány miatt nem élveztem el, a leány viszont igen! :o) Természetesen nem lett gond, és onnantól rendes védekeszés mellett folytak az események.
2012. ápr. 12. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Amúgy a gumi egy rakás sz@r szerintem.

Én 14 évesen mondom, mi a megszakításos módszert alkalmazzuk.Egyszerűen gumival lelankad.


14F

2012. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ideje lenne orvoshoz fordulnotok... vagy ráértek majd akkor ha jön a baba.
2012. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!