Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok mit csinálj...

Ha még szűz vagyok mit csináljak, hogy hüvelyi orgazmusom lehessen?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fiúval, de hamarosan valószínűleg leszek és szeretném ha rendesen el tudnék élvezni... Hallottam olyanokat, hogy valahogy át lehet szoktatni magadat, hogy G-ponttal is sikerüljön..
2012. máj. 24. 16:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem tudsz semmit se csinálni. Vagy van hüvelyi orgazmusod vagy nincs és ezt csak úgy tudod meg ha kellően sokat gyakoroltok és próbálgatjátok. ;) De szimpla csikló orgazmusokkal is lelehet élni egy életet nem kell ezen görcsölni és a párod se idegeskedjen ezen. A lényeg, hogy élvezzétek és az orgazmus vagy jön vagy nem. (A pasiknak ennyivel könnyebb :D)
2012. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon ritka, hogy valaki elsőre el tudjon élvezni hüvelyen keresztül. Nagyon sokaknak sohasem sikerül. Mellesleg az első általában fájdalmas is.

Szóval nyugi, majd idővel. :) Bele kell tanulni igazából.

Nekem pár 2 hónapig nem volt semmilyen orgazmusom, aztán egyszercsak igen. :)

2012. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz olyan pasi kell, aki hajlandó időt szánni arra, hogy megtalálja. Az át lehet szoktatni kifejezésben benne van, hogy időbe telik és sok gyakorlatot igényel, tehát szűzként nem kellene ilyenen görcsölni, majd hozza a rutin meg az évek. Hová lett az az idő, amikor a szűz lányok még abban reménykedtek, hogy ne fájjon nagyon? Most meg már a G-pontot keresgetnék az első alkalommal. Hihetetlen. Szellemileg is meg kell ám érni az orgazmushoz, hogy át tudd élni, testileg nem elég, mert ez nem egzakt tudomány.


BTW a hüvelyi orgazmus, a G-pont élmény és a spriccelős orgazmus három különböző dolog.


24/N

2012. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Totális a képzavar a fejekben. Kérdező: ne foglalkozz semmivel, csak élvezd a szexet. Tökmindegy milyen orgazmusod van, se a G pont létezése nem bizonyított, se az, hogy a hüvelyi orgazmus nem a csiklótól ered. De lényegtelen is, ha görcsölsz rajta, csak elrontod az egész élményt.
2012. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..de én nem igazán erre voltam kiváncsi.

egyébként a G-pont létezése bizonyított..és én tudom is hogy hol van és el is érem csak az a baj hogy olyan olyankor mintha pisilnem kellene és valahogy sohasem sikerül végigcsinálnom :/ a KÉRDÉSEM IGAZÁBÓL AZOKHOZ SZÓL AKIKNEK VAN HÜVELYI ORGAZMUSUK és tudnának abban segíteni hogy nekem hogyan lehetne

2012. máj. 24. 17:21
 6/18 A kérdező kommentje:
1. szerintem rosszul tehettem fel a kérdést de én maszturbálásból adódóan szeretnék hüvelyi orgazmust és nem első szexkor..amit írtál kis hogy nem mindig van először..na pont ezt szeretném elkerülni és nem csalódást okozni(nem csak a pasinak hanem magamnak sem)
2012. máj. 24. 17:24
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
na és pontosan erre írták, h éretlen vagy. Örülj neki, ha bármilyen orgazmusod lesz. Nekem pl életemben kb 3x volt hüvelyi orgazmusom az is véletlen. Nem is foglalkozom vele. Nem mondom, h a szexnek nem az orgazmus a lényege de nem csak. Nekem pl mindig van orgazmusom...csiklómon keresztül, ettől függetlenül imádom, mikor a párom bennem van. De elsőre örülj, ha nem fog fájni...
2012. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy elmondják éretlen vagyok mert nem vagyok az és akik nem is ismernek nem tudják megállapítani egy kérdés kiírásából..aki ilyeneket akar írni az inkább ne is írjon.
2012. máj. 24. 17:38
 9/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert szerintem is baromira éretlen vagy, fogadjunk még 17 sem vagy akkor meg ne szexelj
2012. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

mégy1x elmondom nem az kértem h kritizáljatok hanem segítséget várnék...egyébként net segítségével találtam választ a saját kérdésemre..és ki is próbáltam és sikerült összehoznom egy hüvelyi orgazmust. ezt még párszor megismételem és akk nem lehet semmi baj ugye?

am arra jutottam h ugy masztiztam h a csiklómmal nem foglalkoztam csak a G-ponttal...

2012. máj. 24. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!