Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha még szűz vagyok mit csinálj...

Ha még szűz vagyok mit csináljak, hogy hüvelyi orgazmusom lehessen?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fiúval, de hamarosan valószínűleg leszek és szeretném ha rendesen el tudnék élvezni... Hallottam olyanokat, hogy valahogy át lehet szoktatni magadat, hogy G-ponttal is sikerüljön..
2012. máj. 24. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
köszönjük Emese...ne is foglalkozz azzal, h összeforsz a szerelmeddel, h a bőrötök össze ér, h olyan közel lehettek egymáshoz, mint még soha. Tök bagatell. Lényeg h szex előtt adj neki egy térképet h hol a g-pontod, azt ha szerencsétlen nem teljesít elsőre tökéletesen nevesd ki! Idióta csitri vagy.
2012. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"ezt még párszor megismételem és akk nem lehet semmi baj ugye? "


És te nem vagy éretlen, mi? :)

Kisszívem, ha nincs hüvelyi orgazmusod az első szeretkezésednél, az egyáltalán nem baj. Az ugyanis nem arról szól, hogy "teljesíts", hanem magáról az együttlétről, a szerelemről, kettőtökről.


Nekem 28 éves koromig egyáltalán nem volt hüvelyi orgazmusom, és? Volt másmilyen. Amikor szellemileg is megértem rá, és találtam hozzá egy olyan pasit, akkor jött.

Ha ilyeneken agyalsz, hogy neked márpedig hüvelyi orgazmus kell az első szeretkezésednél, akkor neked még tényleg nem való a szex.:/

2012. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem miatta aggódok hanem magam miatt..kicsi maximalista vagyok és eggyátalán nem szerték csalódást okozni..amúgy ő már nem szűz sőt elég tapasztalt
2012. máj. 24. 18:51
 14/18 anonim ***** válasza:

"...én tudom is hogy hol van [a G-pont] és el is érem csak az a baj hogy olyan olyankor mintha pisilnem kellene és valahogy sohasem sikerül végigcsinálnom..."


Ha azt érzed, hogy pisilned kell, akkor jó úton haladsz. Ne félj, bepisilni pedig nem fogsz.

2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Innen megmondom, kislány, hogy amit csináltál, az nem orgazmus volt. Én elhiszem, hogy jó érzés, biztos élvezted, de az nem az orgazmus. Nagyszerű hogy megtaláltad a vagina kincsestérképét a neten, de a probléma azzal van, hogy fordítva tartod az ásót.


És nem kell ismerni valakit töviről hegyire, hogy meg tudjuk mondani, hogy éretlen-e vagy sem, ehhez elég négy-öt leírt mondat, és egy értő szem, no meg némi élettapasztalat (amit teszem hozzá, ennyi idősen is még csak azt mondom, hogy kezdek gyűjtögetni)

Normális válaszokat/tanácsokat kaptál. Lehet hogy nem olyat, amitől most azonnal máris hüvelyi orgazmusod lett, hanem olyanokat, amiket ha megfogadsz, sokkal jobb lesz az első szexuális élményed. Az, hogy ezt nem ismered fel, pl az éretlenség jele.


24/N

2012. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igyekezz minél hamarabb igazi pasival dugni, elveszíteni a szüzességedet, és sokat gyakorolni. Általában a hosszú, kemény farkú pasik a legjobbak, akik nagyon figyelnek rád, és akikben még szerelmes is vagy. Velük valószínűleg elég hamar lesz hüvelyi orgazmusod.
2012. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Leszel szíves mutatni bármilyen hivatalos forrást, ami bizonyítja a G pont létezését? Csak mert szerinted bizonyított. Érdekesmód a szakemberek szerint meg nem. De továbbmegyek: egyetlen, az emberi testtel foglalkozó anatómia könyv se említi meg. Sokak szerint viszont (és ez kicsit hihetőbb mint egy misztikus pont létezése) a csiklónak a hüvely feletti folytatását ingerled olyankor. Miképp egyébként abból ered a "hüvelyi" orgazmus is. Egyszer egy barátnőmnek mindössze a csókolózástól és a mellei simogatásától lett orgazmusa, annyira be volt indulva. Kérdem én, hogy az milyen orgazmus? Mell? :) Ajak? :) Azt nem akarod megtanulni?
2012. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem elég könnyen megy a hüvelyi orgazmus a barátom a kezével is fel tud úgy izgatni hogy orgazmusom legyen mindenkinél változó ez a dolog én ha magamnak csinálom akkor nem megy de ha más pl.: a barátom akkor orgazmusom van .. :D
2012. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!