Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban normális elveszíteni a szuzességét egy lánynak?

Figyelt kérdés

ismerek jó néhány csajt aki már ennyi évessen nem szuz, de komoly kapcsolatuk sem volt még. Már énis elveszíthettem volna mert barátom (16\F) szerette volna. De én még ugygondoltam h ennyi évessen ''undorító'' elveszíteni a szuzességem.

Tik mit gondoltok? Már itt az ideje, vagy még tényleg kicsi vagyok hozzá? ( értelmes válaszokat pls) :) 14\L.


2012. máj. 27. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17-18 évesen.
2012. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
kicsi vagy még, várj vele min 2 évet.
2012. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

sosincs itt az ideje, ha neked nem tetszik!!! akkor csináld 20(vagy 18, 17,19,23) évesen, és neked az lesz a normális!

ne mérd máshogy magad! most akkor saját életed van, vagy mást kell utánozni? mások után kell megítélned magad? nem!

2012. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20
2012. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem kötném korhoz, hanem egy bizonyos pillanathoz, amikor úgy érzed, teljesen megbízol, tiszta szívből szeretett partneredben, és fel vagy rá lelkileg készülve, hogy odaadd neki ártatlanságod.

Csak sajnos ma már olyanok vannak, hogy 13-14 évesen diszkókban, részegen veszítik el a szüzességüket, aztán kérdezik, hogy miért olyan nagy szám a szüzesség

2012. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátodnak tombolnak a hormonjai, de ez nem azt jelenti, hogy el kéne vele veszítened a szüzességed. Sajnos sok fiatal úgy gondolja, hogyha már van barát/barátnő, akkor ez felhívás arra, hogy a másik elégítse ki eddig is meglévő vágyait. Szerintem maga a 'kapcsolat' is korai, mindenestre én a helyedben várnék vele, míg te akarod, nem csak 'elszenvedője' vagy a dolognak. Nincs korhatár.
2012. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik magukról, hogy a korukhoz képest érettek. Ezzel a lányok szokták sokat pofázni.. Aki pedig ezt ki is jelenti, hogy azért szexel 12-19 éves koráig, mert tombolnak benne a hormonok és szerelmes a partnerébe és mindezek mellet ő érett erre, az pont hogy nem érett a nemi életre.


Valóban elérnek egy biológiai kort, de igazán akkor érett az ember a nemi életre, mikor egy kapcsolat valóban olyannyira kiforrott már, hogy megbízzanak a másikban. És az esetleges következményeket kezelni tudják. Azthiszem a mai tinédzserek de sok huszonéves nem képes erre. ÉS ez az életkorukból adódik.


Mindennek eljön az ideje és sok minden fejben dől el. De a biológiai fejlődés elöbb kezdődik és fejezdik be, mint a szellemi vagy lelki.


14 éves vagy kérdező neked az a normális hogy iskolába járj. Lehetsz szerelmes. Hiába hiszed azt, hoy érett vagy, a normális, hogy tanulsz és a tudásodat visszaforgatod a magyar társadalomba. Annyira fiatal vagy, hogy nyugodtan várhatsz 5-6 évet is.


Nem fogod megbánni a sok hülyét meg hagyd. Neked az a dolgod hogy tanulj!

2012. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18-21
2012. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
min 17-18 évesen vagy még később 14 éves éretlen kislányként nincs itt az ideje az biztos
2012. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18+

18/l

2012. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!