Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16évesen normális ha még szűz...

16évesen normális ha még szűz az ember? Vagy már ideje lenne elveszíteni (a szüzességet)?

Figyelt kérdés
16/F

2012. máj. 19. 14:10
 1/9 anonim válasza:
Persze hogy normális! A szüzesség elvesztése nem időhöz van kötve. Ha megtalálod a megfelelőpárt magad mellé és mindketten biztosak vagytok benne hogy eljött az idő hogy megtegyétek akkor úgyis megtörténik.Nem vagy semmivel sem elkésve.Az meg hogy a mai fiatalok már 12-13 évesen már szexuális életet élnek arra meg már nem tudok semmit sem mondani...mert nem értem hogy mondjuk egy 12-13 éves gyerek mert az még gyerek miért foglalkozik a szexel... na mindegy ez az én véleményem.Szerintem nem vagy elkésve semmivel :)
2012. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dávidmester13 ***** válasza:
még jó hogy normális ...
2012. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, csak manapság azt plántálják a gyerekekbe hogy minél előbb.
2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze hogy normális 21 éves vagyok és szűz

21 L

2012. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a mai huszonéves csajok gondolkodása mellett nem, főleg ha húszon is túl van az illető.


Szánalmas részükről. De hát ők már nem szűzként jöttek e világra és roppant tapasztaltak már, csak az a gond fejben sehol nincsenek.

2012. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen abszolút normális,sőt fiúnál és lánynál is 17-18 alatt nem is kéne elveszíteni,mert egyszerűen éretlenek hozzá,gyerekek hozzá
2012. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:10 nél a MAX pontszám!
2012. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is ennyi vagyok, és büszke arra, hogy nem feküdtem össze senkivel.
2012. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!