Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek-e terhes? A többi lent.

Lehetek-e terhes? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e terhes úgy hogy a barátommal eggyütt voltunk, de védekeztünk... Vagy a stressztől van hogy nem jött meg időben a menzeszem. Május. 25.-én kelett volna megjönnie de nem jött meg! Az előző hónapban is késett, de akkor nem voltunk eggyütt. Utána meg megtörtént az első szex. Mit tegyek? Kérlek titeket hogy segítsetek, mert dokihoz nem akarok elmenni.! A bunkó beszókásoktól kíméljetek! 19/L
2012. máj. 28. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor nincs miért aggódni. Ha stresszelsz akkor még később fog megjönni.
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:

Attól függ, hogyan védekeztetek. Másfelől már csak azért is el kéne menned a dokihoz, hogy megbeszéld vele a számodra megfelelő tablettát. Aki aktív nemi életet él, védekezzen is aktívan!

Üdv.

2012. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Óvszerről hallottál már?

Nem akar mindenki tablettát szendi, és nem is kell mindenkire rátukmálni.

Kérdező: Ha rendesen védekezettek (nem megszakítással meg hasonló baromságokkal), akkor kevés az esély a terhességre. Ha pár napon elül nem jön meg, akkor tesztelj.

2012. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nos. elolvastam az első sort, aztán az utolsót....

19 éves létedre nagyon durván nincs logikád (ha úgy tetszik eszed).

HA védekeztetek, akk nem lehetsz terhes...

a másik: nem akarsz dokihoz menni? 19 éves lánynak jóval érettebbnek kéne lenni..


ja, lehet h ez bunkó beszólás volt, de legalább igaz...

2012. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene azonnal tablettát szedni? Állati káros a nő egészségére. Ha akar, lelke rajta, de ne sugalljuk már azt, hogy mindenkinem tablettát KELL szednie... Az óvszer is tökéletes védekezési módszer.

Ne stresszelj, akkor még később jön meg. Ha védekeztetek, nincs miért aggódni. Nekem volt, hogy két hónapig nem jött meg (költözés egyik országból a másikba meg két vizsgaidőszak egyszerre, és persze még azon is agyaltam, hogy miért nem jön meg), végül elmentem dokihoz, mondta, hogy semmi baj, és még aznap este megjött. Szóval nyugi, nincs gond. Ha mást nem, szexeljetek, az is segít ellazulni ;)


24/N

2012. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is minden védekezés mellett van 1-2%esély a teherbe esésre,úgyhogy ne essetek neki a kérdezőnek.A tabletta nagyon egészségtelen mérgezze magát vele az aki akarja,de nem kell rátukmálnia másikra.

Kedves kérdező a stressz simán eltolhatja,nekem 3 hetet is eltolta már a menstruációmat,na meg a citrusfélék is bekavarhatnak ha nagyon sokat eszel belőlük.Nyugodj meg ha rendesen védekeztetek nem hiszem,hogy gond lenne,viszont dokihoz érdemes elkezdeni járni legalább a szexuális élet megkezdése utántól.

2012. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!