Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a gond, vagy ez...

Velem van a gond, vagy ez átlagos?

Figyelt kérdés

Szóval,19 éves fiú vagyok és még szűz.Nem azért,mert nem lett volna alkalmam elveszíteni!Hanem,mert én úgy vagyok vele,hogy az elsőt olyan emberrel szeretném aki iránt érzek valamit.

Orálisan többször is kielégítettek,de szerintem az más.

Sok haveromtól hallom,hogy mennyire jók az egy éjszakás kalandok.Meg nem kell ennyire "lányosan" gondolkodni,ahogy én teszem.

Szerintetek tényleg azzal van baj ahogy gondolkodom,vagy ez egy átlagos dolog?

Ha lehet kulturált emberek írjanak válaszokat!



2012. máj. 28. 22:51
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
82%
Ne hagyd, hogy az idióták meggyőzzenek arról, benned van a hiba...
2012. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos, ha nem, a te dolgod. Te döntöd el hogy hogyan akarod meg kivel, a többiek meg csak ne szóljanak bele mert nem rájuk tartozik
2012. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%

Előző vagyok, kicsit félreérthető amit írtam... xD

Tehát nem veled van a gond, ne hagyd magad. Tarts ki az igazad mellett a nők értékelni fogják.

2012. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
ne építs álomvilágra,olyan nincs hogy tökéletes,csak a filmekben,most hétvégén jöttem rá erre,hogy nem kell a tökéleteset keresni,ha egy kicsi szikra van akkor lépned kell,mert megbánod
2012. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Kitty0494 válasza:
100%
A normálisak legalábbis értékelik.
2012. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
85%
Ez nem átlagos, hanem egyedi! Nagyon okos gondolkodásod van, és tényleg ha tudnék rajta változtatni, akkor én is így tenném, ahogyan te! Keresd az igazit, és ne hidd, hogy ez ciki vagy bármi más. Te csinálod jól!
2012. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%

Na ide figyelj! Ha így folytatod tovább, ezzel a hozzáállással még 30 évesen is szűz leszel!


Én mondom neked, tudom miről beszélek.


Ugyanígy gondolkozta, mint te egészen 22 éves koromig vártam a csodát, aztán rájöttem, hogy nincsenek mesék, nincs igaz szerelem, nincsa nagy Ő, csak a kib@szott szemét, igazságtalan élet van, amit naponta élünk.


Megfogadtam hát, hogy 22 éves koromig elvesztem, ha kell prosti segítségét veszem igénybe. Nem jött össze egy lánnyal sem semmi, mind csak a kedves, rendes fiút látta bennem, aki szexre alkalmatlan, így hát én egy hivatásossal vesztettem el és nem bántam meg. Csak tudom ajánlani minden szűz srácnak.


Ha megnézitek a mai lányok sem jobbak, már 90%-uk buliban szétkefélteti magát 14 évesen!


Egy prostinak legalább van annyi tartása, hogy pénzt kér érte.


Mégis mitől jobbak szerintetek ezek a mai lányok egy hivatásosnál? Semmiben sem.


Tudnád milyen mocskos dolgokat csinálnak a mai lányok. Négerrel, kutyával, ázsiaival, cigánnyal dugatják magukat. Ez a menő.


Te ne várj semmiféle igazira, az max gy hívő lány lesz, akit házasságig meg sem dughatsz.


Apácát akarsz te feleségednek, kérdem én?

2012. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem tényleg lányos ez a gondolkodás. Persze a szerelmeddel a legjobb, de egy fiúnak nem árt ha szerez némi tapasztalatot, hogy később magabiztosabb legyen és ez már ne hátráltassa.


Amúgy teljesen átlagos.

2012. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%

Sajnos nem átlagos, de ez a helyes.

Két és fél éve járok a barátommal, mindketten egyet értünk veled. Nekem szerencsére összejött a dolog, de akkor sem bánnám meg, hogy vele vesztettem el, ha szakítanánk, mert akkor és ott szerelmes voltam, szerettem a barátomat, és tudtam, hogy ő is ugyanígy érez irántam.

Csak annyit tehetsz, hogy a rendelkezésedre álló információk alapján a legjobb döntést hozod meg. Senki nem garantálja, hogy ő lesz az igazi, de ha ott és abban a pillanatban úgy érzed, igenis ő a nagy Ő, akkor nem fogod megbánni.

A 7. kommentre: Én úgy látom, te nem vagy az a típus, aki ne bánná meg, hogy egy prostival vesztette el. Ne hallgass rá.

A 8. kommentre: Tapasztalat? Hagyjuk már. Ha olyannal csinálod, aki tényleg szeret, azt nem fogja zavarni, hogy tapasztalatlan vagy. Ha a csajt ez zavarja, akkor rossz választás volt.

2012. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

9.

A tapasztalat azért kell, hogy magabiztosságot adjon. Ha valaki egyszer volt már nővel, sosem lesz annyira félénk, mint előtte. Utána már nem fog gondot okozni az ismerkedés.

Előtte viszont, sok fiúnak óriási gátlást okoz, és fél, hogy csalódást okoz majd.

2012. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!