Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a gond, vagy ez...

Velem van a gond, vagy ez átlagos?

Figyelt kérdés

Szóval,19 éves fiú vagyok és még szűz.Nem azért,mert nem lett volna alkalmam elveszíteni!Hanem,mert én úgy vagyok vele,hogy az elsőt olyan emberrel szeretném aki iránt érzek valamit.

Orálisan többször is kielégítettek,de szerintem az más.

Sok haveromtól hallom,hogy mennyire jók az egy éjszakás kalandok.Meg nem kell ennyire "lányosan" gondolkodni,ahogy én teszem.

Szerintetek tényleg azzal van baj ahogy gondolkodom,vagy ez egy átlagos dolog?

Ha lehet kulturált emberek írjanak válaszokat!



2012. máj. 28. 22:51
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

A kérdezőnek nem az ismerkedéssel van baja, amennyiben jól értettem a leírásából.

"...fél, hogy csalódást okoz majd"

Ismétlem: Ha a lány igazán szereti, akkor nem fog csalódást okozni neki, akármi történik.

2012. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem is a kérdezőnek válaszoltam, hanem arra, hogy miért kell a tapasztalat a fiúnak, és hogy miért túl lányos a hozzáállása a kérdezőnek.

Az meg, hogy te elnézted a barátod bénázását, az nagyon szép gesztus, de korántsem jelenti azt, hogy mindenki elnézi. Persze egy darabig talán, de van akinél elég sok idő telik el, amíg beletanul és van aki ezt már nem hajlandó kivárni.

Szerintem az a legjobb, ha a kapcsolat elején már mindkét félnek van tapasztalata, arra meg úgyis kicsi az esély, hogy az első legyen az utolsó.



Mondjuk most hogy végigolvastam alaposan a kérdező kiírását, azért van ami visszatetszést nyer:

"én úgy vagyok vele,hogy az elsőt olyan emberrel szeretném aki iránt érzek valamit."


"Orálisan többször is kielégítettek,de szerintem az más. "


Tehát, akik leszoptak, azok iránt nem éreztél semmit? De megdugni már nem voltál hajlandó, mert te az érzelmekben hiszel? Akkor te tényleg nagyon romantikus lelkületű vagy...

2012. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:

nem átlagos, a te korodban minden fiú lenézi a lányokat, 1 nap után megdugja a barátnőjét,haverját(csaj).

nagyon cuki a felfogásod,nekem tetszik!:)

2012. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

először is,köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok!:)

másodszor,tisztázzunk valamit,mert úgy néz ki hogy nem volt elég egyértelmű a kérdésem alapján.nekem nem az ismerkedéssel van a gond,mert rengeteg lányt ismerek és a legtöbbel jóban is vagyok.

és a félreértések elkerülése érdekében nem azt akarom,hogy az első legyen az utolsó is!csak azt szeretném,ha éreznék is valamit iránta nem csak érzelmek nélküli szex lenne.

2012. máj. 29. 11:41
 15/31 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem gondolom, h ez a mai világban normális, de attól még szép elgondolás. Pár éve ez volt az alap. Vszínűleg Te egy picit romantikusabb alkat vagy a haverjaidnál. Ne foglalkozz velük. Úgy csináld, ahogy Neked jó.
2012. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól gondolkozol. Kezdetben én is így álltam hozzá, hogy romantikázás, stb, de utána rájöttem, hogy inkább élem az életem, és megragadok minden alkalmat a boldogságra, ahelyett, hogy olyasmikre várnék, amik csak amerikai romantikus filmekben történnek meg.

De ha neked az így jó, akkor sok sikert hozzá, remélem találsz olyan lányt, amilyet keresel.

2012. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Orálisan többször is kielégítettek? Már nem vagy szűz!
2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Kérdezőtől én is azt kérdezném, hogy hogyan is van az, hogy érzelem nélkül engeded, hogy simán leszopjanak, de érzelem nélkül dugni nem vagy hajlandó?
2012. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
szerintem a kettő között igen nagy különbség van
2012. máj. 30. 20:56
 20/31 anonim ***** válasza:
Egy egyéjszakás kapcsolatban is lehet rengeteg érzelem. Sőt, igazából csak úgy van értelme szerintem, különben egyszerűbb és gyorsabb lenne kiverni helyette. :DDD
2012. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!