Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves fiu vagyok, és még...

15 éves fiu vagyok, és még szűz mit ajánlotok, az alámiakra?

Figyelt kérdés
Szerintetek ovszert használjak, elsőnek alkalomal? és mi a legjobb sikositó? Szerinetek a testápoló? Jó? :D vagy csak a nyáll? :/ és hogy a leg jobb el venni egy lány szűzességét ha énis meg ő is szűz? Ha rá űll? eről is pár tanácsot kérek értelmes komikat kérek ha lehet
2012. máj. 31. 22:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
Benyomod neki tövig és közben adsz neki egy jó nagy pofont! Én is így csináltam! Be is vált azóta is együtt vagyunk!
2012. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
aha aha ..:D szép xD !!!
2012. máj. 31. 23:07
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Egyrészt, az írásod alapján még borzasztóan éretlen vagy, szóval a lány érdekében azt kell, hogy mondjam: SEHOGY.


De mivel az aktus minden bizonnyal ettől függetlenül is meg fog történni, ezért: NAGYON ÓVATOSAN. Legyen hosszú petting, izgasd fel nagyon. Nyalni gondolom nem tudsz, pedig kéne. Próbáld meg és kérd meg, hogy irányítson, mondja, hogy hogy jó neki. Az a lényeg, hogy mielőtt beteszed, mindenképpen nagyon fel legyen már izgulva és egyértelműen akarja. Ha egy kicsit is hezitál, halasszátok egy későbbi alkalomra, semmi értelme elsietni. Ha a petting megfelelő volt, síkosítóra semmi szükség. Óvszert mindenképpen használj. Azt javaslom, valamikor, amikor egyedül vagy, próbálj fel egyet, hogy ne akkor bénázz a felhelyezéssel. A használati útmutatót mindenképpen olvasd el és tartsd magad hozzá.

Mielőtt behatolsz, nyálazd be a farkadat, hogy könnyebb legyen. Később a hüvely már gondoskodik a síkosításról. Mivel első alkalom lesz, ezért NAGYON lassan dugd be, milliméterről milliméterre haladva, közben végig figyeld, tartsatok szemkontaktust és ha a fájdalom legkisebb jelét is érzékeled, lassíts, vagy vedd ki.

Ja és maga az aktus lehetőleg spontán történjen meg, ne egy előre lebeszélt időpontban, hogy "akkor délután elveszítjük a szüzességünket". Az eléggé stresszelő, feszélyező és hangulatgyilkos.


Ha van rá mód (persze hogy van rá mód, csak ti akartok sietni), én inkább azt ajánlanám, hogy fokozatosan haladjatok. Nem kell egyből dugni. Sokkal jobb, ha csak tipi-tapi van egy ideig, aztán később mondjuk kézzel izgatjátok egymást. Még később meg máshogy. Aztán ha már teljesen összeszoktatok, akkor a rendes aktus. Sokkal jobb úgy, mert semmi félnivaló nincs akkor, ha már teljesen ismeritek egymás testét.

2012. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Blue85 ***** válasza:
61%
15 évesen tartsd a farkad a gatyádban
2012. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
23:27 kőszönöm külőmben, meg csak a fentiekben azért van, sok hiba mert el siedtem bocsi..: ) és úgy jobb ha ő űl a péniszemre vagy én hatolok be ha ő fekszik?
2012. máj. 31. 23:49
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem maradj a maszturbálásnál.
2012. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

"és úgy jobb ha ő űl a péniszemre vagy én hatolok be ha ő fekszik?"


Ahogy jobbnak látjátok. Női szempontból jobb, ha ő ül beléd, mert kontrollálhatja magát a behatolást, de egy pár szempontjából szerintem jobb, ha te csinálod nagyon óvatosan. Jobb nyomot hagy benne szerintem, ha be tudod úgy tenni, hogy az ne legyen kellemetlen neki. Szóval ez teljesen a ti döntésetek.

2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
12:09 Köszönöm.. de azért nyugodtan jőhetnek a tanácsok.. : ) persze nagyon sokat meg tudtam ígyis !
2012. jún. 1. 12:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Használj óvszert, ha nem akarsz gyereket. És ha hatásos az előjáték, nem kell se síkosító, se "nyáll".
2012. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Agnetha válasza:
Szexológusok azt tanácsolják,kevesebb az esélye,hogy a lány teherbe esik,ha a fiú az aktus előtt önkielégítést végez.
2012. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!