Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19éves lány vagyok még szüz....

19éves lány vagyok még szüz. Ugygondolom a szüzhártyám átszürhattam már egy alkalommal. Nagyon félek hogy majd az első fájni fog sokan mondták azt hogy nemfáj ha valoban szerelmes vagyok de valahogy mégis félek . Ti mit mondtok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi,nem fáj az úgy ne félj tőle, gondolod akkor ennyien csinálnák?ha sokáig csókolóztok,pettingeltek,lehet egyáltalán nem fogsz fájdalmat érezni,max ha fáj abba hagyjátok,de minél többet csinálod a szerelmeddel,annál jobb,de nagyon oskban függ a lelkiállapotod,hogymit gondolsz közben,mennyire szeretnéd,szóval ne görcsölj rá:)...de ha nagyon félsz max vegyetek síkosítót.de nicns mitől
2012. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Átszúrhattad? :o

Minden esetre, ha majd eljutsz odáig, ne azon izgulj, hogy fog e fájni, fog e vérezni, csak lazulj el, és élvezd... Ezt komolyan mondom, én többször próbálkoztam, mire végre összejött, akkor először nem foglalkoztam ezzel... (én is már majdnem 20 voltam akkor )

2012. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszike a tanácsot.de a barátom is még szüz amugy és ugy tervezük összeházasodunk és akkor szeretnénk lefeküdni egymással.neki sincs tapasztalata.szerintetek ez baj?
2012. máj. 31. 21:33
 4/24 anonim ***** válasza:
bajnak nem baj,az a lényeg,hogy mindent,de tényleg mindent beszéljétek meg,kinek mi a jó,hogy volt jó,msot fáj,stb,esetleg közben suttogva bensőségesen,mert egyikőtök sem tudhatja enélkül,még ha tapasztalt valaki akkor is jó,ha beszélnek a párok.
2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
most sokkal nyugottabb vagyok.szeretném ha minden nagyon jol sikerülne.de fojton csak ezen rágom magam vajon milyen lesz
2012. máj. 31. 21:39
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Már megint egy ilyen páros... Ezekből a kapcsolatokból lesznek pár év múlva a válások. Egyrészt azért, mert fiatalon összekötitek az első emberrel az életeteket, másrészt, pedig, mert ki se próbáljátok egymást. Egyéni vélemény.

Azt meg nem értem, miért van itt ennyi aggódó szűzlány, akinek a legnagyobb félelme, hogy úristen fájni fog. Engem ez a része valahogy sosem aggasztott. Eszembe se jutott azon aggódni, hogy vajon vérezni fog-e, fájni fog-e, stb., hanem egyszerűen csak vágytam rá, és akartam érezni magamban, hogy kitöltsön. Eszembe se jutott a fájdalom. Láss csodát, nem is éreztem semmit, csak iszonyatosan jó érzést.

Akkor ennyi erővel nem kell gyantázni a lábadat sem, mert úristen fáj. De utána milyen szép sima lesz. :)

2012. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ne félj:)de petting azért szokott lenni köztetek vagy valami?ha nem akkor először szerintem csak azt illetve úgyis kielégíthetitek egymást,de már rutinosabbak lesztek,ésnem is fogtok már arra gnodolni,hogy úristen,csak egyszer az jön közben,hogy nem bírjátok abbahagyni:)
2012. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy válás lesz mert nem most fogok hozzá menni de ilyen errővel amit mondassz mindenkivel sorba lekéne feküdnöm hogy kipróbáljam.szerintem ez normális ha aggodik egy szüz lány mert igenis van értéke még a mai világban is
2012. máj. 31. 21:46
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
De a szex az tényleg ilyen ijesztő dolognak tűnik, hogy félni kell tőle? :D
2012. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem a szex ijesztő hanem a fájdalom
2012. máj. 31. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!