Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális vagy esetleg nagyobb...

Normális vagy esetleg nagyobb baj ha önkielégités közben elkezdek olyan 5percig erősebben, menszesz szerüen vérezni?

Figyelt kérdés
szerintem elszakadt a szűzhártyám,de nem tudom hogy vérezhet e ennyire.
2012. jún. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
korod?
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2012. jún. 1. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
rendszeresen vérzel közben, vagy csak 1x fordult elő? ha az utóbbi, akkor lehet a szűzhártyád miatt. van akinek nagyon, és sokáig vérzik (pár napig is akár), de van akinek egyáltalán nem.
2012. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak egyszer fordult elő.de azért nem értettem mert nem az első ilyen 'akció' volt,kb ez volt ugy a 10. alkalom és most kezdett el vérezni.reggelre már nem volt semmi.lehet hogy a következő alkalmakkor is vérezni fogok?
2012. jún. 2. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel csináltad? (Privátban is megírhatod ha itt nem akarod). Mert ha valamit feldugtál, akkor tényleg elszakadhatott a szűzhártya, és az vérzik. Nekem egy fél délelőtt vérzett utána, bár nem túl erősen.
2012. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a barátom ujjazott meg,tudom azt irják ujjazástól nem lehet,én kicsi vagyok,az ő ujjai kb 3szor 4szer nagyobbak az enyémnél.3ujjal csinálta.

de már 'dugtam' fel mást,tárgyat és akkor nem tapasztaltam vérzést.

2012. jún. 2. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az is lehet, hogy felsértette a hüvelyed vélatlenül (pl lekarmolta, vagy ilyesmi). de még mindig az előző válaszom tartom valószínűbbnek.
2012. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!