Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van ertelme elveszti a szuzess...

Van ertelme elveszti a szuzessegem? Ha dugok egyet, mas ember leszek es ram sem ismernek?

Figyelt kérdés

aki tudja h szuz vagyok, folyton kerdezgeti h mi a helyzet, meg h mire varok. aki meg nem, az meg azt gondolja h 1000eve nem vagyok az.


Es nem azert vagyok szuz, mert ronda vagyok, sot szerintem jol nezek ki, van onbizalmam. Beszelni is tudok es hatarozott vagyok. Nem vagyok elkeseredett, mindig vidam es boldog vagyok, sokat mosolygok. Nehezen nyilok meg, de ez nem feltetlen gond.

Egyszeruen nem erzem azt hogy hianyzik mellolem valaki, vagy a szex. Jol megvagyok nelkule is. Volt mar h lanyok probalkoztak nalam, ilyen helyzeteket nem utasitok vissza, de meg csak a smarolasig jutottam. Agyba vinni egyik sem akart. :D Tudom mi az a punci, meg azt hogy mukodik es felall ra a farkam, de ennyi.


Ami meglepo lehet hogy 22 vagyok. :S Szerintetek kezeltetni kene ezt, vagy normalis dolog az ilyen?



2012. jún. 3. 12:23
 1/4 Gondola válasza:
100%
Normalis,majd tudni fogod,mikor eljott az ideje,semmi gond.
2012. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor mi a probléma? Ne hagyd magad befolyásolni, tedd azt, amit jónak látsz. Nem baj az, ha nincs rá szükséged, idővel ez úgyis változni fog.
2012. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, ha neked így jó, akkor így a jó. Nem kell hogy mások befolyásoljanak, majd mész a saját fejed után.
2012. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zoli0325 válasza:
Ne akarj te másoknak megfelelni hiszen az a te életed és neked kell végigélned neked okoz örömet vagy bánatot a dolog amit teszel, te irányítsd a sorsodat ne pedig más tegye ha neked így jó akkor nincs gond.
2012. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!