Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék szűz lánnyal szeretk...

Szeretnék szűz lánnyal szeretkezni? Ez valami fétisnek számít?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 18:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
a legtöbb pasi szeretne ;)
2012. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretnék. Persze előtte járni is vele, megismerni mert még barátnőm sem volt és jobban örülnék egy szűz lánynak. A lábfétis amivel rendelkezem, na az a fétis.
2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen? Ahhoz képest ha elmondom hogy az vagyok, inkább tapasztaltabb lányt keresnek.
2012. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Én is szeretnék! Jó kis szűkösek, muhahahahahahaha.
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Én már 40 éve szeretnék... :-DD
2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a fiúk nem szeretik a szűz lányokat, mert tapasztalatlanok és nem lepedőakrobaták. Volt már olyan fiú, aki amikor megtudta, hogy szűz vagyok, lelépett.
2012. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18:29 Ez olyankor fordulhat elő, amikor a fiú már nem szűz, nincs kedve egy lányt "megtanítani" szeretkezni. Szerintem a legtöbb szűz fiú szűz lányt keres, már csak abból kiindulva, hogy a fiúk kellemetlenül jöhetnek ki belőle, ha a lány a tapasztaltabb. (18:12)
2012. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szeretnél? -ezt kérdezed, szerintem felkiáltójelet akartál írni, na mindegy :))


Még szűz vagy? Vagy csak, most ez az új divat, a ribancok után?

2012. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, az ott felkiáltójel lenne. Nekem mindegy csak vonzó legyen a lány szexuálisan. :)
2012. jún. 5. 19:00
 10/15 anonim válasza:
51%

Hát figyelj egy szűz lány biztos elájúl majd tőled ha nem vagy szűz és nagyon béna.Egy csődőrnek fog tartani,plussz azért is jó mert álltalában mikor előszőr rá kapnak az ízére éjjel nappal aszt akarják ,úgy kell veszekedni velük ,hogy köpje már ki :D

Persze nem minden csaj ,de a legtöbb ilyen.

2012. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!