Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először fogok szeretkezni a...

Először fogok szeretkezni a párommal és ő még szűz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel első alkalom biztosan vérezni fog, mi a teendő ilyenkor és mit tegyek, hogy neki ne annyira fájjon?
2011. nov. 9. 17:08
 1/8 anonim válasza:
vedd el nekíjjje
2011. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vágom, elveszem XD de mit csináljak a vérrel? Meg tudok valamit tenni, hogy neki ne fájjon annyira? Praktikákra gondolok, amikell megkönnyítem neki az élvezetet! :)
2011. nov. 9. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig húzd az előjátékot, NYALD, sokáig.... Hogy mi csinálj a vérrel??? Idd meg, vagy jó kenőanyag is lehet.. jézus, hát töröld fel!
2011. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csak szépen,lassan. hosszú előjátékkal..

ha azt mondja hagyd abba,akkor ne erőltesd, nem jó érzés először..

2011. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lol @ kenőanyag >__< XD
2011. nov. 9. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Készítsd be a felmosót meg a vödröt! :)


Próbáld ki előtte való nap!:

Menj el nagyvécére aztán próbálj meg feldugni magadnak egy vastagabb répát óvszerben. Na akkor tökéletes képet kaphatsz róla h mit fog átélni a barátnőd, és h milyen mozdulat mit okoz! Ha ezt megteszed, tuti h nagyon fogod tudni hogyan kell!!!! Annyit segítek hogyha hirtelen tolod be magadnak akkor nagyon fog fájni! :)

2011. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én is nem rég vettem el a barátnőm szüzességét, és nagyon fájt is neki, de nagyon figyeltem rá, ahogy tudtam. Lassan toltam neki, majd volt egy pillanat amikor megkérdeztem, hogy mehet? És akkor egy kicsit gyorsabban. Akkor láttam rajta, hogy nagyon rosszul esett neki, így közben nyugtattam, hogy így szeretem úgy szeretem.(Ami igaz is(:) Aztán amikor benne vagy teljesen, ne mozogjatok egy kicsit, "had szokja". :Đ Viccen kívül tényleg szoknia kell. És utána lassan elkezdesz... Gondolom nem kell részletezni. Nagyon figyelj oda rá, mert ez neki még új stb.

Vérrel mit csinálj? Töröld fel... Hát mégis mit? :D

2011. nov. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arrr... köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!