Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek, nem akarok...

Nagyon félek, nem akarok szerencsétlen lenni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mikor lesz, mikor lefekszünk a barátommal. 2 hónapja vagyunk együtt, én azt mondtam nem akarom elhamarkodni. Eddig még csak simogattuk, csokolgattuk egymást nyaki téren. Ez mind nagyon jól esett. Viszont nagyon félek a szextől. Tudom, a fiúk szeretik, ha leápolják lent, de én azt sem tudom, hogy mi hogy. Nem akarok ott majd szerencsétlenkedni. Mit hogyan kell csinálni? Sok kérdést olvastam, és azt írták, hogy a legjobb, ha elmondom a barátomnak, hogy még szűz vagyok. De akarom, hogy első alkalommal ő is rendesen élvezze, ne a kezdő énemmel legyen elfoglalva.

én 17/L ő 19/F


2012. jún. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Felizgatod aztán a szádba veszed a péniszét érzéssel nyalogatok bekapod amig tudod szivod kicsit nem nehéz.
2012. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Nem kell emiatt aggódnod. Figyeljetek oda egymásra, és akkor nem lesz semmi gond. :)


Egy kis gyakorlás után simán belejöttök, még akkor is, ha eleinte nem lesz tökéletes.

Szerintem inkább mondd meg neki, hogy "kezdő" vagy.

2012. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha megmondod neki hogy kezdő vagy. Úgy nem éri majd csalódás, ráadásul előjátéknak is jó, hogy ő maga tudja neked megtanítani hogy mit hogyan élvez :) és ne félj a szextől... jó dolog az :P csak figyeljetek nagyon a védekezésre :)
2012. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben az orális szex nem előzi meg a közösülést pont azért mert sokkal mélyebb bizalom szükséges hozzá,nyugodj meg beszéljétek meg hogy te még kezdő vagy ha szeret téged megfogja érteni,és addig ne csináljátok amíg nem érzed magad felkészültnek.És mond el,hogy szűz vagy,hogy legyen óvatos,attól még élveheti,de ha kicsit durva mert nem árulod el hogy szűz vagy nagyon kellemetlen lehet neked.
2012. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agnetha válasza:
Szerintem,ha szűz vagy, nem kell azonnal a fiút lent "leápolnod"Az igazi, szép, első együttlét nem az orális szex-el kezdődik.Először ismerjétek meg egymást,aztán majd minden magától adódik.
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!