Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz lehet az, hogy a barátom...

Igaz lehet az, hogy a barátom azért tart attól, hogy szeretkezzünk (szűz vagyok), mert pettingek során is többször, nagyon fájt nekem, hogy ha megújjazott, és fél, hogy ha a péniszével hatol be, akkor még jobban fog fájni nekem?

Figyelt kérdés
Ergo, tényleg csak engem félt, vagy más okai is lehetnek a tartózkodásának. (Ő nem szűz.)
2012. jún. 7. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, csak téged félt.
2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tényleg félt, de ha elmagyarázod neki hogy ez fájdalom nélkül nem megy, akkor talán sikerül... :)

Ha ennek ellenére sem hajlandó akkor ott vége is a dolognak :( Gondolom te sem akarsz szűzen maradni... :)

(persze csak ha már elmúltál 14... :P)

2012. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Beszéltünk erről sokat, végülis benne van a dologban, csak fél, azt mondja, nagyon fél, hogy elájulok, vagy ilyesmi.
2012. jún. 7. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha az ujjazás fáj. Nem fájhat.

Nincs valami szervi bajod, vagy gyulladásod?

2012. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Ha nem vagyok eléggé benedvesedve, akkor szokott fájni, és utólag is néha, főleg ha durvábban csinálja.
2012. jún. 7. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom, hogy az ujjazás nekem is fáj, pedig 35 vagyok és teljesen egészséges, és nem szűz.

...

Én nem gondolom, hogy a barátod ettől félne kérdező, amennyiben TE akarnád már a dolgot. Normális dolog, hogy egyszer mindenkinek el kell veszítenie, nem kell túldrámázni és túlparázni - ezeknél a félelmeknél erősebbnek kell lenni az egymás iránt vágynak. Ha nem erősebb, az nagyon nagy baj.


Más oka lehet, de senki nem fogja tudni megmondani neked, csak ő. Lehet, hogy a terhességtől fél inkább, lehet, hogy az előző nője a nem jó szex miatt hagyta el, lehet, hogy pszichés problémái vannak, vagy bármi.

2012. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benedvesedve eléggé akkor miért ujjaz meg a barátod? Úgy értem talán megvárhatná, amíg benedvesedsz, szárazon persze hogy fáj.
2012. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vagy nedves, akkor nem vagy igazán felizgulva rá. Ez már alapban gáz.

Erre jön rá, hogy durván csinálja.

Hát nem tudom, hogy sokat veszítesz-e, ha nem vele veszíted el a szüzességed...

2012. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne ujjazzon ha nem vagy benedvesedve illetve óvatosan csinálja.Nyilván ha fáj nem tudod élvezi és ezt látja rajtad.Én nem voltam szűz de nagyon fájt az első pár együttlét,mert be voltam tojva nagyon,pedig a páron nagyon óvatos volt.Lazitani kell és elmagyarázni a pasinak mit hogyan.
2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ujjaz, akkor is készítsen elő. Szárazon nagyon tud ám fájni, Szivi! Először inkább a nyelvét használja, vagy hagyd, hogy felizgasson. Az utóbbi a legjobb megoldás. Ha ezzel megvan, utána ujjazhat.

De ne aggódj, nem kell elsietni az elsőt:)Az ujjazásnál is valamennyit tágulsz, meg ha az első együttléteteket élitek meg, akkor is állati nagy türelem kell, nehogy rossz élménnyel légy a dologról:)

2012. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!