Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szájon csókolhatom második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájon csókolhatom második randin, ha az első végén volt csók?

Figyelt kérdés

Tegnap átéltem életem legtökéletesebb randiját. Mély, egy másodpercre sem elakadó beszélgetés, flörtölés, érintések, később lábak elkalandozása, hazaút kézen fogva, nevetés, ölelések, végén csók.

Elijeszteni nem akarom a túl gyors nyomulással, de a helyzethez képest túl lassú sem akarok lenni. Nem akarom, hogy azt érezze, a tegnapi miatt már nyeregben érzem magam, de azt sem szeretném, hogy félénknek tartson. A randin egyértelműen kinyilvánítottuk, hogy nagyon bejövünk egymásnak, de konkrétan kapcsolatról szó még nem esett. Ilyen esetben sok a második randin csókkal kezdeni?

Ismerjük egymást régebbről, de évek óta nem tartottuk a kapcsolatot.



2012. máj. 28. 13:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Na, pont a lényeget felejtettem ki, a köszönésnél gondoltam a csókot.
2012. máj. 28. 13:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Áhh, mégsem felejtettem ki. :D Pihennem kéne...
2012. máj. 28. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehet, simán.
2012. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne ha nem... :D Csak nyugodtan s legyél magabiztos.
2012. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek Titeket. Amúgy mehet persze, sok boldogságot!
2012. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen kezdetek után mehet a csók köszönésnél is. ;)

Sok sikert!

2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!