Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 33 éves, eletromos tolókocs...

Ha 33 éves, eletromos tolókocsit használó szűz nő lennél, mit tennél?

Figyelt kérdés

1) beletörődnél, hogy a szexualitás és a párkapcsolat nem része az életednek?


2) keresnél egy szexpartnert? hogyan?


3) megpróbálnál társat találni? lehet rá esély? szerinted hogyan?


2012. jún. 7. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most azt mondom, nem akarnék így élni sem. DE. Abban a helyzetben biztos megpróbálnám élni az életem, aminek a szex is része. Neten ismerkednék, ahova természetesen rögtön kiírnám hogy kerekes székem van, így már csak az keresne meg akinek ez belefér. Teszem hozzá, szerintem van férfi aki így bevállalná a szexet, ha mellette tetszik neki pl az arcom, testem. 22/L
2012. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20 éves, érett, egészséges férfi létemre is bele tudtam törődni, hogy nem része az említett 2 dolog az életemnek.


Egyébként nőként mindenképpen rajta lennék, hogy találjak valakit, aki olyannak fogad el. Biztos van olyan.

2012. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy mennyire sérült. annak ugyanis lehet több fokozata is, lehet, hogy nem érzi deréktől lefelé egyáltalán a testét, akkor -gondolom - nincsenek is szexuális vágyai. vagy lehet, hogy érzi, de olyan gyenge, hogy nem tudja magát emelni, megtartani. az is lehet, hogy bár járni nem tud, azért segítséggel képes elmenni pl. vécére, mert annyi ereje van (kapaszkodóval). úgyhogy nincs válasz, mert nagyon sok mindentől függ.


mozgássérült otthonban dolgoztam két évig. pl. néhány lakónak agyvérzése volt, onnantól kezdve pelenkázni kellett őket, etetni, öltöztetni. nem beszéltek, nem mutattak érzelmeket. gondolod, hogy a szex volt a legnagyobb gondjuk?

más használt elektromos kocsit, de ő meg a sérülése után gyerekszintre esett vissza, szóval szex - a gondolata is - szintén kilőve.

2012. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
izomsorvadás. mindent érzek, de nem bírom el a súlyom és nagyon emelni se tudom magam.
2012. jún. 7. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
4) Nem tudom.
2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
#2 miért nem része az életednek, ha megtudhatom?
2012. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ismerek 2 embert mindkettő elvesztette mindkét lábát. A nő nek nincs meg rendesen a nemiszerve. Mégis párkapcsolatban élnek.


Az élet csak hozzáállás kérdése.

Neked is lehet párkapcsolatod, mert igenis vannak emberek, akik az EMBERNEK adnak esélyt és nem a külsőségeknek.

2012. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2.) és vagy 3.).

Kérdés, hogy jársz-e például társaságba? Esetleg olyan helyekre, ahol szintén valamilyen fogyatékossággal élőkkel találkozhatsz. Társat esetleg itt könnyebben találhatsz.

A másik megoldás pedig a net. Azt viszont neked kell eldönteni, hogy beéred csak szexpartnerrel - bár gyanítom, hogy azért érzelmekre is vágysz, ezért előbb-utóbb csak gondot okozna... szóval én inkább a 3.-ra szavaznék, vagy valamilyen közösségben, vagy neten.

Sok sikert! :)

37N

2012. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hajaj. nehéz kérdés. fogalmam sincs, mit csinálnék, míg nem vagyok abban a helyzetben.

de.

én egészséges vagyok, 36 éves nő, mégse szexelek évek óta, egész egyszerűen, mert majdnem három éve nincs kapcsolatom. nem keresek szexpartnert, se társat, ha jön, majd jön, ha nem, így jártam. amikor van valakim, imádom, de nem erőltetem.

fogalmam sincs, mit csinálnék. de simán el tudom képzelni, hogy van esélyed rá, vannak boldog párkapcsolatban élők székben is.

2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy most hogy lehet jól válaszolni egy ilyenre. Egyrészt mindenki másképp éli meg, csomó faktortól függ hogy őt hogy érinti x esemény, pl. milyen jó a kapcsolata a családdal barátokkal, mellette vannak-e.


Na de igazából persze mind1, úgyis mindenki a saját véleményét írja,.

2012. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!