Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 9 hónapja vagyunk együtt a...

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, még nem feküdtünk le, de már úgy érzem készen állok rá. Viszont több ok is van amiért nem: -14éves vagyok még csak -félek a nemkívánt terhességtől -és attól hogy mások mit gondolnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

és még azért sem mert úgymond 'elvárják' a többiek, és azt hiszik hogy csak kihasználom őt, meg hogy már mióta együtt vagyunk de nem volt sex..stb.

és én ezt szerelemből szeretném, nem mások elvárása miatt...

és szeretem őt, az igaz, de akkoris zavar, hogy úgy gondolják mások hogy ez 'kötelező'

pedig szerintem egyáltalán nem az.

eléggé össze vagyok zavarva..

légszives pár értelmes választ:)..


2012. jún. 8. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az 1 éves fordulónál csináljátok. Mondd a pasidnak vegyen gumit+legyen megszakítás.

Ritka dolog, hogy 14 éves vagy és már lassan 1 éve van barátod. Mellesleg ő hány éves?

Mivel tapasztalatlanok vagytok, ezért szerintem nem lesz elsőre olyan, mint ahogy képzelitek, de sok szerencsét és boldogságot. :)

2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le, hogy mások mit gondolnak, de őszintén? Ne azért feküdj le a barátoddal, mert mások úgy gondolják, hogy kötelező!
2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztem ne parázz!!

Vegyél gumit, hord magaddal és ha olyan helyzetbe kerültök, akkor hajrá. Én amondó lennék, hogy, nem szabad előre tervezni, mert akkor tutira nem lesz olyan.

Bár a 14 tényleg elég fiatal, de ha késznek érzed magad, akkor folyj az eseményekkel és hajrá.

A teherbeesést + igenis sokszor túldramatizálják, ezért is félnek tőle annyira a fiatalok. Mond a pasidnak, ha nincs benne gyakorlata, akkor húzzon fel párat próbából, nem bonyolult. Mi már 3 éve gumival csináljuk és eddig még 1 db sem szakadt ki, pedig a legolcsóbbal csináljuk. Soha nem volt semmi gond. Persze a terhesség esélye is megvan, de nyugi, csak okosan és nem lesz gond.

Mások véleményére + nem kell sem adni, sem gondolni!!! Akkor tedd +, amikor úgy érzed. Sztem felesleges időpontokat, kerek évfordulókat mondani, hogy majd ekkor, akkor, a lényeg az, hogy ő szeret téged, ha már 9 hónapja veled van, és ha erre vágysz, akkor csak ügyesen.

2012. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 évesen tutira nem vagy olyan szerelmes, mint hiszed. Évek múlva majd rájössz.
2012. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne siesd el,egy kislány vagy,amit érzel még csak szimpla gyermeki fellángolás,ha elsieted később meg fogod bánni,9 hónap az nem idő,14 évesen,várj még 2-3-4 évet,még elég érett leszel,ha elég érett leszel nem fogsz másokkal foglalkozni
2012. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én több mint fél éve vagyok együtt a barátommal. 14 éves vagyok, ő 15. És hát majd megyünk nyaralni :D és velem szeretne aludni.. de mi semmi szex meg ezek.. szóval... nem is terveztük meg ezek. Csak hát aggódok hogy mit fognak majd mondani mások... :\
2012. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor igen. Ha csak azért feküdnél le vele, mert úgy érzed ideje, akkor meg keress olyat, akivel akkor is lefeküdnél, ha nem éreznéd így.
2012. jún. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne szexelj!!
2012. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
durva :) de erre azt tudom mondani, hogy szerintem IGEN! :))
2012. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak azért,mert mások azt mondják vagy akarják nem kell megtenned. Ha igazán szereted akkor belevághattok. Bár nekem 14 évesen egy kicsit korai lenne, de ahogy az előttem levők is mondták 14 évesen ritka egy ilyen kapcsolat szóval gondolom nagyon jól megvagytok. És egyáltalán nem gáz 14 évesen szűznek lenni. 17/L
2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!