Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiú aki 15 éves, én...

Van egy fiú aki 15 éves, én 13 vagyok! Nem járunk meg semmi de ő le akar velem feküdni! Az nem biztos hogy utánna együtt leszünk! De nekem nagyon bejön a fiú! Mindig azt mondja h milyen szép vagyok meg milyen aranyos. , mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem tudom h meg érné-e lefeküdni vele! én el akarom veszteni! ő meg el akarja venni tőlem a szüzességem!

mit tegyek?


2012. máj. 28. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok, már sikerült is elveszteni: az eszedet!
2012. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:
89%
uramisten.. 13 éves vagy..! mit tegyél? hagyd a francba a gyereket.. annyira kislány vagy még.. miért akartok már is szexelni?!:|| a fiú is annyi idös mint én.. ..:D:Djézusom:D:D
2012. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
13???!!!!!!!Nem kéne még barbiznod?A neveltetésedre és az inteligenciádra utalnak az álltalad leírt sorok.Talán esetleg a halmozottan hátrányos helyzetű etnikai kissebséghez tartozol?
2012. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
ez az h 13 vagyok!!! nekem az már nem számít kicsinek! a fiú meg már nem is szűz meg semmi!!
2012. máj. 28. 15:19
 5/56 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Várj még ezzel légyszíves!
2012. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele, biztos megbánnád. Egyértelmű, hogy csak azt akarja és nem is szeret. Hiába tetszik neked, felejtsd el. Csak fájdalmat okozna.
2012. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%
Ezen már tényleg csak sírni tudok...Tényleg itt tart a világ?
2012. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
100%

14 éves lány vagyok akármennyire is szeretnéd ne veszítsd el

főleg hogy nem is jártok

akármit magyaráz az a fiú hogy mi lesz utána hidd el csak a szexre kellenél neki

majd ha lesz egy komoly kapcsolatod fontold meg de csak ha lelkileg is érett vagy

én fél éve járok a pasimmal és még nem fekudtunk le ..:)

2012. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
85%

"A szerelem nem egy távoli hegedű elhaló sóhaja, hanem sz ágyrúgó diadalmas pendülése."


Ez az idézet nem a véleményemet tükrözi... a következő sokkal inkább...


"Szerintem is helyes elképzelés, hogy a világot biztonságos hellyé tegyük a gyermekeink számára. De nem a gyermekeink gyermekei számára, mert szerintem a gyermekek ne éljenek nemi életet."

2012. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
én már tudom hogy mi legyen :((... mert már valamennyire érdekel az is h milyen érzés az első alkalom! de nem tudom!! ...
2012. máj. 28. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!