Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk-lányok, ti, akik megterve...

Fiúk-lányok, ti, akik megtervezitek az első szeretkezést, miért teszitek?

Figyelt kérdés
szerintem ez olyan...gáz... előre készülni rá meg stb... az óvszer esetleg amit meg kell tervezni, de nálunk úgy volt, hogy a barátomnál mindig volt, mert egyszer úgyis kelleni fog...:D és kellett is :) összebújva feküdtünk az ágyán, amikor úgy gondoltam, hogy na most mehet! :) nem bántam meg és örültem hogy nem terveztem meg semmit, a spontán dolgok a legjobbak! :) miért tervezitek és miért beszélitek meg, hogy na akkor holnap 4kor felmegyek hozzád és meg fog történni? Nem 1 ilyennel találkoztam már...
2012. jún. 10. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én pl koliban lakom,szobatárs...satöbbi,azért nem árt egyeztetni valamennyire
2012. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ilyen esetben ja :D
2012. jún. 10. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki nincs olyan szerencsés helyzetben, hogy bármikor adott legyen a hely és idő. Anno én is és akkori párom is tesóval közös szobán osztoztunk, így meg kellett szervezni előre a dolgot, hogy ne legyen semmi fennakadás. :)
2012. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja ez így eléggé shit lehet :/
2012. jún. 10. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Párommal azért beszéltük meg nehogy az legyen, hogy élből lekeverek egy pofont neki, hogy "mit akarsz te perverz, bunkó!"


Kellett a tudat ,hogy beleegyezésem adom, és nem fogok ellenkezni. :D

2012. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, mer aki szexelni akar a barátnőjével, az egy perverz bunkó és pofont érdemel. Veled is öröm lehet az élet.
2012. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert az első legyen már tökéletes :/ A ti sztoritokban szerintem nincs semmi romantika, és attól hogy te neked jó volt így, attól én még egyáltalán nem bántam meg, hogy fél napot készültem az elsőre :)
2012. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kértem hogy beszólj.... -.-"
2012. jún. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!