Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért teszi ezt velem?

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy nős férfi ismerősöm (már-már barát), aki nagyon vonzó, de nyilván tabu. A múltkorában megjegyezte, hogy amikor nem mosolygok rá már két kilométerről, akkor nem tudja eldönteni, hogy nem-e haragszok rá valamiért... ezt én akkor azért csináltam, mert kezdtem nagyon belezavarodni az érzéseimben, és túl akartam jutni rajta, néha inkább észre sem vettem az utcán, próbáltam kerülni, de ő ezt nem hagyta szó nélkül :-( . Nyilván nem árultam el neki a bajom, kimagyaráztam magam máshogy.

Viszont most ő csinálja velem ugyanezt, néha olyan áthatóan és mogorván tud rám nézni, mintha baja lenne, de a következő alkalommal már majd kiesik a kocsiból, úgy int és mosolyog... mi a fenének jó ez a játék? Mert én tudom, hogy miért csináltam, de ő? Nem kérdezhetem meg... vagy jöjjek azzal, amivel ő a múltkor, hogy talán most ő haragszik rám valamiért? Nekem ez már egy kicsit macska-egér játéknak tűnik... és kezd nagyon elegem lenni belőle, mert ezáltal folyton azon agyalok, hogy mi a franc baja van?


2012. jún. 12. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocs, most látom, hogy egy kategóriával lejjebb akartam írni az egyéb kérdésekbe... mindegy, hátha így is kapok válaszokat.

Előre is köszönöm!

2012. jún. 12. 10:10
 2/10 anonim ***** válasza:

Elkezdtél valamit és most nem tetszik. Jól foglaltam össze?


Szerintem ezen már nem segít semmi más, csak az őszinteség.

2012. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én azért csináltam, mert nem akartam belebonyolódni valamibe, aminek úgysincs esélye... ő nem hagyta, hogy túllépjek, akár akarva, akár akaratlanul. Nem szórakozásból tettem, amit tettem...
2012. jún. 12. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Hm eleg furi ha nos es ennyire odafigyel a dolgora vagyis ami veled kapcs,lehet azert eleg szepen eszre vette rajtad h te vonzodsz hozza,es lehet otet meg nem erdekli a hazas elet es kalandra vagyik es azert csi nezt veled ( esetleg csak jatszadozik)de akkor is nem jo mas emberek erzeseivel jatszadozni.Esetleg proba ne tal valami uton modon hatha akk le csokken az erdeklodese,na de nem tudok tobbet hozzafuzni 23 F
2012. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olan nincs, hogy nem hagyja. Ha úgy érzed, hogy túl kell lépned rajta, akkor lépj túl.
2012. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy nem hagyja, úgy értettem, hogy ha én kerülöm, akkor ő keres... ezáltal önkéntelenül is akadályoz a felejtésben...
2012. jún. 12. 10:18
 7/10 anonim válasza:
Ez egy köcsög, aljas ember! Megakar téged dugni, már látom messziről bűzlik az ilyen!
2012. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De tovább nem ment még sosem, amiből arra következtethetnék, hogy akar tőlem valami olyasmit, amit az utolsó válaszadó feltételezett. Észrevette volna, hogy nekem tetszik, és élvezi a helyzetet? Ezért lenne néha zavarban, ha beszélünk?
2012. jún. 12. 10:23
 9/10 anonim válasza:
Szóval rájöttél hogy nem helyes az amit csinálsz, próbáltál távolságot tartani, most amikor meg ő akar távolságot tartani akkor nem érted az egészet? Ha egyszer eldöntötted hogy nem akarsz tőle semmit, mert az ég szerelmére NŐS, akkor ne fuss utána mikor morcosan néz rád. Hagyd, hadd csináljon amit akar, ne legyél vele bunkó, köszönj neki ha úgy adódik, de redukáld a verbális kontaktust a minimumra.
2012. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A morcossága csak időszakos, mert mint írtam, a következő találkozás alkalmával már teljesen más. Én nem kezdeményezem a beszélgetést, ha mégis beszélünk, akkor ő áll meg pl. az úton, hogy mi újság velem. Szerintem egyáltalán nem mondhatja erre senki sem, hogy futok utána.
2012. jún. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!