Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem a JóIsten, vagy a sors, vagy akárki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki iszonyatosan tetszik,elég sok mindent tudok róla,de még egyszer sem beszélgettünk,szóval azt nem mondhatom,hogy szerelmes vagyok belé.Egy párszor volt hogy szemeztünk,de más nem volt,meg sokszor észreveszem,hogy rajtam felejti a szemét.Tudni kell róla,hogy ő egy nagyon közvetlen srác,ezért se vagyok benne biztos,hogy tetszem neki,habár kitudja.Már úgy voltam vele,hogy jó,nem érdekel,elfelejtem,mert ha nagyon beleélem magam a dolgokba,utána csak rosszabb lesz ha koppanok.Amikor ezt elhatároztam,utána dupla annyiszor találkoztam vele,és megannyi "jel"-et kaptam.Tegnap este elmentünk bulizni,és előtte már elképzeltem,milyen jó lenne ha ő is ott lenne....jövünk ki a szórakozóhelyről,erre ott sétál velem szemben az utcán a haverjaival.Most miért kell ezt csinálni velem?Próbálom elfelejteni,de így nem megy...
2011. máj. 29. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne elfelejteni próbáld, hanem, ha tetszik, akkor megszerezni. Keresd többször az alkalmat, hogy találkozzatok. Szemezzél vele, mosolyogj rá. Szóval hódítsd meg. Ne várj a sült-galambra.
2011. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, ha szenvedés-nyavajgás helyett fognád és odamennél hozzá, és megmondanád, h bejon neked..
2011. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!