Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, fiúk! Van olyan aki...

Lányok, fiúk! Van olyan aki nem tervezte előre, érdekes helyszínen történt az első vagy más zavaró körülmények voltak de ennek ellenére nagyon jó emlékként maradt meg a szüzesség elvesztése? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem terveztem előre, és nem is értem, hogy hogyan lehet ezt megtervezni.

Ezt azért valaki elmagyarázhatná nekem.

Éppen iszogattunk, megkívántuk egymást, srác ott lakott pár utcányira, felmentünk hozzá, megtörtént, majd visszamentünk a többiekhez. Jó volt, szenvedélyes volt.

18 voltam

2012. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na de kérem, dupla account?
2012. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem egy külföldivel volt, hajnalban, a tengerparton. Szerintem ennél bizarrabb nem is lehetett volna így elsőnek, de így volt tökéletes :)

17/L

2012. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En egy mosdoban vesztettem el, a srac lakasan mert a szulei otthon voltak. De ennek ellenere jo volt:)
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem egyetalán nem tervezett volt :D Tegnap történt mindketten 16évesek és egy nagyon jó fiú barátommal történt egy kilátoban :D De jo volt és orok élmény marad
2014. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!