Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Októberben leszek 20 éves, és...

Októberben leszek 20 éves, és még szűz vagyok. Gondolkozom egy prostin. Meddig várjak a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírom már szex nélkül és a csajozás az nekem nem megy mintha valaki elátkozott volna. Na meg hát ezen a környéken ahol élek, nincsenek is normális lányok. Az a baj, hogy a mai lányoknak csak a gazdag fiúk jönnek be csak a pénzre hajt mindegyik. Egyébként nem vagyok egy csúnya fiú talán önbizalom kéne, de nincs. Amúgy is egy barátnőre is annyit kell költeni mint egy prostira. Ezt az egészet csak a szüleim előtt szégyellném :( Ezt a nyarat még kivárom hátha összejön valami de ha nem akkor megyek szerintetek jó döntés ez? Vagy mit csináljak?

2012. jún. 12. 17:26
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Aki nem ad értelmes válasz vagy tanácsot az inkább ne is írjon köszönöm.
2012. jún. 12. 17:27
 2/49 anonim ***** válasza:
Ne várj szerelemre. Ha nem vagy túl randa / kövér, akkor csak menj oda, hívd meg egy italra. Közhelyes, de ha még nem próbáltad itt az ideje.
2012. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Hát jó de kit hívjak meg egy italra? Nem akarok beégni mert ha nem sikerül akkor egy hónapig megint magam alatt leszek. Ha mégsem jönne össze.
2012. jún. 12. 17:31
 4/49 anonim ***** válasza:
14%
fizess egy prostinak az tuti siker
2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Hát az lesz utána hátha megnő az önbizalmam is. Szerintem nem várom meg a nyarat, hanem majd v.mikor jövőhéten megyek is. Rosszlányok.hu oldalon talán találok egy nekem valót csak azt nem tom mennyit kérnek el érte
2012. jún. 12. 17:35
 6/49 anonim ***** válasza:

Nem túl nagyok esetleg az igényeid?

pl szép legyen csinos okos gazdag stb....

(nem tudom csak kérdeztem)

2012. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Beszamolok.hu-n tudok neked egy nagyon kedves aranyos prostit.Ha érdekel irj.
2012. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Nem nagyok az igényeim!

Épp ez az hogy mindíg olyan csajaim lehettek volna, akik túl jók voltak nekem.

De így utólag ha belegondolók mekkora barom voltam áhhhhh

2012. jún. 12. 17:42
 9/49 anonim válasza:
76%
Annyira szánalmas, hogy ilyen korú fiúk inkább elmennek prostizni. Mert nekik mennyire szar senkinek sem kellenek, pedig amúgy nem csúnyák. Istenem..nincs önbizalmatok?Hát ez ki hibája?Ja majd egy szétbaszott pinájú kvától nagyobb lesz az egód?!! A fiúk később érnek.. Elég gáz hogy gyakorira teszed fel a kérdést, ami helyett elmehettél volna a haverjaiddal lógni, klubba vagy bárhova ismerkedni.. És majd mindenki előtt titkolni fogod hogy kivel vesztetted el?Ha lesz feleséged, titkolod?! jócink vagy!!És az összes többi ilyen logikájú KISFIÚ.
2012. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát! Addig sem siránkozol itt! Ugyanis a kutyát sem érdekel!
2012. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!