Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A későbbiekben megbánnám, ha...

A későbbiekben megbánnám, ha lefeküdnék a barátommal?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nekem különböző (főleg vallási) meggyőződésem van arra tekintve, hogy szexuális életet csak házasságon belül szabad élni. Erről már volt szó közöttünk, ő elfogadta az én döntésemet. CSak annyit mondott, hogy nem szeretné, ha utána megbánnám, vagy úgy érezném, csalódtam magamban (ugyanis most úgy gondolom, ha megtörténne a dolog, csalódnék önmagamban). A szexen kívül lényegében mindenféle kielégítés fennáll közöttünk. Ha valakivel, akkor vele szeretnék majd először szeretkezni. Ugyanakkor azt is szeretném, ha az első ember a férjem lenne majd. A kettő csak akkor lesz összehozható, ha megvárjuk, míg összeházasodunk... Rettentően nehéz állandóan megállt parancsolnunk magunknak; nekem is. Sőt! Nekem különösen nehéz, mert a testem olyan mértékben szeretne már eggyé válni az övével, h arra nincsenek szavak. Szerintetek megbánnám a későbbiekben, és nem érdemes kockáztatnom, elvégre is első szerelemről van szó? Szerintetek?

2012. jún. 13. 22:57
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
lemaradt: 17/L
2012. jún. 13. 22:58
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
ilyen mértékű vallásosság mellett mindenképpen megbánnád
2012. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem egészen értem, hogy ha már úgy is csináltok szexen kívül mindent, akkor nem mindegy?

Én megértem azt is, ha vki vallásos...de ez ilyen félmegoldás.

2012. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak a lelkem megnyugatása végett gondolom és mondom azt, hogy pl. egy orális kényeztetés és maga a szex, mint aktus más kategória. A szex olyan mint a pont az i-re. A beteljesedés. Ezt pedig egy emberrel szeretném majd átélni, úgy, hogy nincsenek korábbi élményekből fakadóan elvárásaim a partneremmel szemben. Azért fogom majd vele élvezni a szexet, mert érzelmileg kötődöm hozzá. A nagy helyzet csak az, hogy úgy érzem, a barátomnak odatudnám magam adni testileg is. Annyira szeretem őt! Tudom, hogy csak 17 évesek vagyunk, de már most eltudom képzelni, hogy ő legyen az az ember, aki majd a férjem lesz. Akkor meg miért ne feküdhetnénk le egymással már most? De nem akarom áltatni magamat, első nagy szerelem, bármi lehetséges... tanácstalan vagyok! Az árra úszni azonban nem akarok, szerintem felelőtlenség lenne!
2012. jún. 13. 23:09
 5/34 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én is vallásos vagyok, hivő. Én is ebbe nőttem fel, hogy szexuális életet csak házasságon belül lehet élni. Én egyet is értek ezzel. Én is sokat küszködök a vágyaimmal, lehetőségeimmel (bárkivel szexelhetnék a sulimban adottságaim miatt), de tudom, hogyha megtenném, akkor felemésztene a bűntudat, a lelkiismeret furdalás. Én teljes egészében csak kizárólag a leendő feleségemnek adom oda magam. Most azt mondod, hogy nagyon szereted stb, de ugye tudod, hogy ebben a korban a tinédzserek dúlnak a vágyaktól, a szerelemtől és nem látnak tisztán?

Miért gondolod, hogy az orális szex másabb a vaginálisnál (normális)? Szerintem ugyan az. Ha egy nap Te lennél a feleségem és elmondanád, hogy volt barátoddal/aiddal orális szexuális kapcsolatot folytattál, ergo odaadtad a tested nekik, akkor nagyot csalódnék benned, de természetesen megbocsájtanék (de ez úgyis abszurdum). Figyelj, tudom mi kavarog benned, nagyon nehéz, de tedd helyre a lelked és térj vissza ahhoz a kislányhoz (lelkileg), aki nem rég voltál! Nagyon sok sikert kívánok Neked!

Most sokkan lefognak hurrogni engem, de kérlek gondold át, talán érted, amit mondani akarok!

18/F

2012. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerinted mi az a testiség, ami belefér a házasság előtt? Mindössze a csókolózás? Szenvedélyesebb ölelkezés, esetleg simogatás szóba sem jöhet már?
2012. jún. 13. 23:34
 7/34 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem tudom, nagyon sokat gondolkoztam rajta. Nem volt még barátnőm -mivel, hogy az igazira várok- így nem tudom, hogy velem mi lenne a helyzet. Én a csókot, meg még a szenvedélyesebb ölelkezést, cirógatást még beleférőnek tartom neccesen, de egymás kielégítését már helytelennek tartom. Nyilván nagyon nehéz lehet megállni, ha nagyon szereti egymást két ember.

Elnézést a lassúságomért és a helyesírási hibákért, de mobilról írok.

2012. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki vallásos háttérrel lefeküdt valakivel. Persze szakítottak utána. El sem tudom mondani, h mennyire megbánta.


25/F (hívő vagyok, írj nyugodtan privátot is)

2012. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Ha feltetted ide ezt a kérdést, akkor igen!
2012. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
25%

mi lesz ha lefekszel vele?

nem kerülsz be a menybe? szoktál imátkozni, hogy aggyon eröt isten és segitsen?

mikor érezted, hogy ad? mi alapon kéne betartanod az állitolagos szabályait? isten nem ad erö se semmit se, ö csak egy megfigyelö, teremtett egy világot és megnézi mit kezd magával. az, hogy az ilyen hülyeség miatt majdnem 1 évi sexet vonsz meg magatoktol, ami a kapcsolatot is erösiti és jobban szeretitek egymást töle na és persze jooo.... az értelmetlen... A verzio: isten csak egy megfigyelö ergo akkor is bekerlsz a menybe ha nem ölsz embert jo életet élsz stb stb... B verzio: nincs isten avagy nem kell betartani a senki álltal kreállt szabályokat aminek az értelme az élvezet megvonása C verzio: más vallás álltali isten /istenek léteznek akiknek viszont nincs ilyen értelmetlen szabályuk... D verzio: egy olyan isten vagy erö létezik aminek ugyszint nincs ilyen szabálya szoval ez inkább egy C2 ergo nem kell betartani ezt az idiota élvezetet nyujto és kapcsolat erösitö tevékenységet.


Én 13 évesen adtam oda a szüzességemet egy 12 éves lánynak 3 honap után és élünk halkunk egymásért több mint 2 év után is...!!!

Egyátalán nem bánnád meg nem leszel töle gyilkos és ha tényleg seret nem csak a bugyid kell neki, akkor ugy is együtt maradtok tekintve a személyiséged és azt, amileny ö az álltalad elmondtak alapján.

Remélem, hogy segithettem.

2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!