Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz, hogyha még szűz vagyok?

Az gáz, hogyha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szűz. És még barátom sem volt. Egy csomóan meg akarnak dugni, de ugye én az igazit várom. Egy páran mondogatják azt is, hogy ez gáz, hogy még szűz vagyok. És néha azon gondolkodom, hogy lehet, hogy le kellene feküdni egy ismeretlennel, vagy nem tudom. Mert olyan dolgokkal jönnek, hogy legalább megtanulom a dolgokat meg ilyesmi. És igazuk van, de még sem tudom, hogy megéri-e.

Ti mit gondoltok erről?



2012. jún. 14. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz,,, sőt manapság már ez a ritkaság!! légy büszke magadra,, és ne azért feküdj le valakivel mert mások azt mondják!!
2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Várd az igazit jobban fogsz járni.
2012. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz 18 évesen lányként szűznek lenni. Szerintem maradjon meg a szüzességed, annak, akinek adni szeretnéd. Gyakorolni ráérsz, ott van az egész élet. Szerintem nem attól lesz jó valaki, mert már 14 éves kora óta csinálja. Lesz időd behozni az ismeretlen egy éjszakás fiúkat a főiskolás, egyetemi évek alatt...persze ha akkor lesz kedved...szóval nyugi, ez egy hülyeség szerintem.
2012. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
És ki mondta hogy fog egyetemre járni ?
2012. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy fogok egyetemre járni. :D
2012. jún. 14. 11:30
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Oké,csak hát ezt ugye nem említetted és ez nem is magától értetődő nálunk ...
2012. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az igazi... Hát azért valamennyire légy nyitott a fiúk felé, mert lehet ott ólálkodik az igazi, csak még nem tudod, hogy ki az a szemét. Nem hogy a nyakába tenne egy táblát, hogy ÉN VAGYOK AZ TE MAMLASZ!!! :D Dejó lenne. Szóval barátkozz, lény nyitott, és kedves, meg vicces, meg minden ami kell. Az igazi úgyis megérti majd, hogy mikor lesz optimális számodra elveszíteni.
2012. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Érdemes elolvasni ezt a cikket! Az első szex befolyásolja az énképet


[link]

2012. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A TE ÉLETED!!! MIÉRT FOGLALKOZOL MÁSOK VÉLEMÉNYÉVEL???

A te döntésed. Jól teszed, hogy várod az igazit. A pasik jobban megbecsüljük azt a lányt, aki kihívás számunkra és nem adja magát könnyen. Kincs vagy. Sajnos ritka az ilyen lány. Bár nekem is ilyen bnőm lenne. A lényeg, hogy a pasik megdugnak minden ribancot, de azokat le is nézik. Téged nem dugnak meg, de ezért is felnéznek rád. És ne másokra hallgass. Akik szerint egy lánynál ciki ha 18 évesen szűz, az egy idióta barom.

20F

2012. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
dehogy gaz...
2012. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!