Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tapasztalt fiúk, akik már...

A tapasztalt fiúk, akik már többször szexeltek azok szeretik hogyha a barátnőjük még szűz? Vagy zavaró?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Vannak előnyei, vannak hátrányai. Szerintem nem ezen múlik a kapcsolat.
2011. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Darabolo válasza:
50%

Én nem szeretem.

Ne azt mondja alattam hogy juj ez fáj.

Hanem hogy jujj ez jó :)

2011. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem se tetszik.
2011. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
nekem tetszik:)
2011. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Tanulni mindig a tapasztaltabbtól kell.Ezért jó ,ha profikkal dolgozol.
2011. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
86%
En no vagyok, es bizony nagyra ertekeltem, mikor kiderult, hogy a baratom meg szuz. Es biztos vagyok benne, hogy az ertelmes, erett fiuk vagy ferfiak is sokra tartjak, ha egy lany meg szuz. Sok embernek nem is kell olyan partner, akirol tudja, hogy sokan megfordultak az agyaban. Ne az itteni suttyokra hallgass. Amugy a szexbe nagyon konnyu belejonni, foleg egy jo partnerrel.
2011. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

8:47


Érdekes módon minden csaj ezt állítja, de ha a pasiról kiderül, hogy szűz, hanyatt-homlok menekülnek. Bizonyára te vagy a kivétel, mint a több száz hasonló csaj, akik ugyanezt állítják.

2011. nov. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
A 20-22. élő lénynek biztos, hogy valami irtózatos traumatikus problémái vannak a szűz nőkkel szemben. Az az Ember nem értékeli a élet jelenlétének azt az elemét amit úgy nevezünk, hogy lelkivilág. Az biztos, hogy a női szüzességét meg kapnia férfi számára nem csak egy kihívás hanem egy kiváltságos és magasztos dolog.
2011. nov. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Nos ez nagyon változó. Ismerek olyat aki kimondottan a szűz lányokat szereti. És egy elég tapasztalt férfiról van szó. De van olyan is aki azt mondja, hogy inkább tapasztaltabb partnerrel szeret együtt lenni. Szóval nem lehet beskatulyázni ezt a dolgot.
2011. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Nagyfater ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes a kérdés, mert mögötte ott rejtőzik egy még érdesebb probléma.


Ami magát az aktust illeti, a fiúk döntő többsége jobban szereti, ha a barátnőjük már tapasztalt, és nem nekik kell megkínlódniuk ezzel a cseppet sem élvezetes, és nem túl gusztusos, véres és néha mindkét félnek fájdalmas feladattal. Persze, akad olyan srác, aki kifejezetten élvezi, sőt, sportot űz abból, hogy ő lehet a "konzervnyitó", de ez elég ritka.


Másrészről viszont néha éppen ezek a fiúk szokták a barátnőjük szemére vetni később a veszekedések során, hogy már nem voltak szüzek, amikor összekerültek.

A kérdésen kicsit túlmenve, van valami, aminél nem számít, hogy a barátnő szűz-e, vagy sem. Ezt a valamit úgy hívják, hogy szerelem...

2011. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!