Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy valaki 17 évesen veszti el a szüzességét? (lány) Korai vagy várjak? *Én már szeretném, de most nincs kivel. Várjak az igazi nagy Ő-re? Vagy akivel alakul vmi, és jóban vagyok tegyem meg? Nem fog ribancnak nézni?

Figyelt kérdés
*A volt barátommal már el kezdtük..de nem tudtuk befejezni,mert ránk törtek:S Szal még szűz vagyok.Vajon ezért várom ennyire mert már majdnem megvolt??:(
2009. júl. 4. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

szerintem akivel oszejosz mivel az igazit ugysem talalod meg............egy jo ideig; )

en 16 evesen vesztetem ell de en fiu vagyok de szerintem neked is epp itt az ideje. ami jo azt csinalni kell!******

2009. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Én 18 évesen vesztettem el. Olyannal akibe nem voltam szerelmes. Nemrégóta ismertük egymást, együtt jártunk. Nem volt olyan hűdejó, de nem is hagyott mély nyomot. Nem nézett senki ribancnak, ahogy írod. Nem volt ebből sosem gáz. Sőt, volt kapcsolatom 40 éves pasival is, én 20 voltam. Nem mondom hogy mindenki tegye ezt, de én abból is tanultam valamit. Azután sem nézett le senki. Azóta megtaláltam a párom, 2 és fél éve együtt élünk. Én nem érzem úgy, hogy rá kellett volna várnom, nem bánom az eddigieket...
2009. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
egyébként 24/L vok. előző.
2009. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
17 vagyok, szűz, és ez addig úgy fog maradni, míg nem lesz egy komoly kapcsolatom. Nem kell ezen 'túlesni', élvezni kell, majd... a szex nem 'csak' szex, túl fontos, hogy egy számomra kevésbé ismerttel csináljam
2009. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg az igazival veszítsd el és fiúként mondom ezt :) (ne gyere össze valakivel csak a szex miatt). Nem olyan nagy dolog egyébként mint amilyen hűhót csinálnak belőle, de tény hogy nagyon jó :D
2009. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
en az elso valaszado vagyok es ha tenleg nem olyan nagy dolog akkor miert ne csinalja szerintem a masodik valasz a leg korekteb;)
2009. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

OFF

mert régimódi vagyok, azért :D és minek menjen át rajta mindenki mire 20 éves lesz

2009. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.Jó hallani, hogy ez nem néznek ribancnak és stb..mert nem azzal tetted meg, kit igazán szeretsz.

Első válaszoló igen tudom itt az "ideje"..de nem késztetést érzek rá, hanem én akarom..nem azért mert mások már régen..

Viszont a "gáz", hogy akivel most úgy néz ki lesz valami, Ő is még szűz..és így már kicsit félő hogy "bénázás" lesz:S/s még gyereket nem akarok/

Még 1x köcce várom még a válaszokat:)

2009. júl. 4. 19:00
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
18:56osnak: köszi:) szerintem sincs azzal baj, hogy valaki 17 évesen veszti el a szüzességét. mindenki kiváncsi abban a korban, ha megteszi valakivel, baja nem lesz belőle, ha óvatosak, és a kiváncsiságát is leküzdi. Nem ezen fog kattogni az agya folyamatosan, hogy milyen lehet, és rájön, hogy tényleg nem akkora was ist das, mint gondolta. De mindenki úgy tesz, ahogy érez:) egyik embernek ez a jó, másiknak az.
2009. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
gyerek? az nem lesz, ha van óvszer:) bénázással sincs gond. egyikőtök sem volt még hasonló helyzetben. belejöttök majd egyszer:) valahol el kell kezdeni:)
2009. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!