Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Földugtam magamnak 3 ujjamat....

Földugtam magamnak 3 ujjamat. A mutatót, a középsőt, és a gyűrűset. Eléggé kitágítottam magamat annyira, hogy az első szeretkezésem ne fájjon annyira? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Vagy ez nem így működik? Segítsetek... (amikor "felnyúltam" magamnak nem fájt annyira, de ha ki-be mozgattam volna lehet fájt volna..) Kérlek ne nézzetek hülyének, és ne oktassatok ki, hogy ilyet "megmertem" kérdezni , de ha ez az oldal nem erről szól, akkor miről? köszi előre is a válaszokat.
2009. júl. 4. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ne te tágísd direkt csak ha akarod (maszti) direkt hagyad mielőtt a pároddal lefeküdnél már napokkal erlőtte pettingeljetek majd és hagyd hogy ő csinálja ő ujjazon stb... az úgy is kell hogy alaposan megismerje a tested és ha megvolt elején akkor nem annyira fog fájni meg fontos a szerelem is persze mega bizalom, meg az izgultság, hogy nedves legyél...
2009. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
69%
Elsőnek ne néger pasival feküdj le, mert azoknak akkora a farkuk, mint egy ifa kardántengely.
2009. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mind1 hogy mit csinász...

Amúgy meg ne olyan fájdalmat képzelj már el amit nem lehet elviselni...

2009. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább a pasiddal és az érzéssel foglalkozz mint a fájdalommal!!!!
2009. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
77%
hát ha mondjuk nem vagy elég nedves vagy nem lazulsz el akkor van h kicsit küszködni kell mire belemegy.. csak nyugodtan :)
2009. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!