Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Együtt voltam egy tapasztalt...

Együtt voltam egy tapasztalt pasival és nem vette észre, hogy szűz vagyok. Hogy lehet ez? 21/l

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem fájt , nem véreztem. ( szűzhártyám sport miatt nem volt meg)3 hónap után feküdtem le vele de előtte se vett észre semmit. Nem szerettem volna elmondani neki mert ő tapasztalt lányokat szereti. Rengeteg nővel volt együtt( 45 éves). Nem értem miért nem vette észre. Sőt azt mondta idáig velem volt a legjobb meg, hogy biztos tapsztalt vagyok, biztos volt már 4-5 pasim. Végülis örülök, hogy nem vette észre csak nem értem, hogy lehet ez. Azóta már 1 éve együtt vagyunk mostmár komoly a kapcsolatunk és néha lelkiismeret furdalásom van, hogy másnak hisz engem.
2009. júl. 5. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy észrevette csak nem mondta meg, mert lehet abszolút nem érdekelte.
2009. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%

Biztos jól fel voltál izgulva, azért.

Nem kell aggódni, 21 éves korban már nincsenek szűz lányok. A sógorom sógorjelöltje 15 éves és már van egy nálánál fiatalabb barátnője, én meg 18 éves korom előtt pinát se láttam! :-)

2009. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod. Te nem mondtad azt, hogy tapasztalt vagy. Ha meg szeret nem mindegy, hogy tapasztalt vagy vagy sem? Majd mellette megismered a dolgokat. Amúgy lehet, azért nem vette észre mert ő se olyan tapasztalt mint amilyennek mondja magát.Mondjuk azt nem tudom, honnan tudod ilyen biztosra, hogy nincs meg a szűzhártyád. Az, hogy nem véreztél, még nem azt jelenti, hogy nem volt meg. Szerintem ne azzal foglalkozzatok, hogy szűz voltál-e vagy sem, hanem azzal, hogy most együtt vagytok és szeretitek egymást.
2009. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva az, hogy veled volt a legjobb szerintem csak egy átlátszó bók volt... Mindazonáltal biztos van igazságtartalma, tehát jó lehetett neki, és ha nem vagy tökéletesen béna, akkor előfordulhat könnyen, hogy nem veszi észre.


Értem, hogy az elején miért nem mondtad el, de most hogy egy éve együtt vagytok miért nem teszed? Azért hazudtál, hogy együtt maradhassatok, ez szerintem még valahol aranyos is. Én biztos megölelgetném a párom, ha elmondaná, hogy amúgy az volt neki az első, és csak azt sajnálnám, hogy nem tettem különlegesebbé.

2009. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miből vehette volna észre?
2009. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ő tapasztalt, sok 1éjszakás kapcsolata volt meg 2 felesége. Nekem csak fura, hogy ennyi nő után nem vette észre. Félek elmondani neki mivel nála bármiféle hazugság teljesen tabu.
2009. júl. 5. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem azt mondtad neki hogy már nem vagy szűz. Hmm, ha tényleg ennyire háklis a füllentésekre akkor lehet hogy nem jó elmondani. De szerintem a pasiknál egy plusz pont, ha valaki szűz, így az önérzetére hatva valahogy el lehetne mondani. Meg lehet hogy megértené, hisz sokan titkolján, hogy még szüzek.
2009. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!