Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig erdemes varni arra...

Meddig erdemes varni arra hogy egy szuz lany beadja a derakat?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymas de abban meg mindig ninc sbenne..azt mondja ha megteszi ugy erzi h nemlesz mar tiszta..szeretm ot..de hat lassan 1 eve semmi no..enhez kibirni:|
2009. júl. 5. 13:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?
2009. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat kb 1 eve udvaroltam neki es 6 nopaja es egy kicsi hogy jarunk..o is es en is 19ek vagyunk
2009. júl. 5. 13:53
 3/11 anonim válasza:
62%
ha szereted akkor ÖRÖKKÉ!!:)
2009. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
hát én 4 hónapot vártam...de nem értem, ha szeret és kíván, akkor mit kell itt szenvednie...
2009. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
93%

Szia. Én sem értem, hogy mire vár még. Viszont a kérdésedre válaszolva, hogy meddig érdemes várnod: Természetesen addig, amíg szereted. Addig úgysem tudnál más lánnyal összejönni, mert furdalna a lelkiismereted...

Kitartás! Majd csak eljön az idő...

2009. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz már tiszta? Katolikus a leányzó? Talán elmagyarázhatod neki, hogy a szextől nem szennyeződik be, főleg, ha vágyból fakadóan, az élvezet kedvéért a párjával csinálja, akit szeret, és aki szereti őt! Nekem is van katolikus barátnőm, aki kivárta ugyan a nagy szerelmet, de a házasságot nem. És azt mondja, ez általános felfogás a katolikusok körében is (max. nem beszélnek róla). Azért van átmenet az apáca és a k.rva közt, bár a katolikus egyház ezt nemigen látja.

De nézd, egy év nem olyan durva, én olyat is tudok, aki 3 évet várt a barátnőjére. Lehet addig mást csinálni, másként kielégíteni egymást - vagy abban sincs benne? Persze ez függ sokmindentől, életkortól, stb.

2009. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 19 vagyok, és 1 év szerintem úgy átlagosan pont elég, de nekem biztos, hogy több idő kéne, egyrészt az előző kapcsolataim miatt már nagyon nehezen tudok megbízni az emberekben, másrészt nem érzem még magam érettnek rá. Lehet, hogy fizikailag már nagyon is érett vagyok 19 évesen, de lelkileg még nem készültem fel rá, pláne hogy nincs is barátom, akivel el tudnám képzelni az első együttlétet.

Ha úgy érzed, nehéz kibírni, az lehet annak a jele is, hogy kezdesz kiszeretni belőle. Aki igazán szeret valakit, az évekig képes várni rá. Azért remélem, lesz elég türelmed, nagy megtiszteltetés szerintem, ha egy lány neked tartogatja a szüzességét!

2009. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem katolikus,....es hat h oszinte legyek azert nagyabol mar mindent csinaltunk..epp csak azt nem..s.zoval petting meg ilyesmi volt,van..de a szeretkezesreben nincs benne..
2009. júl. 5. 14:55
 9/11 A kérdező kommentje:
14:45nek sozlt az utso komment
2009. júl. 5. 14:56
 10/11 A kérdező kommentje:
amugy e zh nem birom..nem azert van h mar kezdem nem szeretni vagy ilyesmi..epp elnekezoleg..nagyon is szertem es kivanom is...es ezt o is tudja
2009. júl. 5. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!