Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes várni a...

Szerintetek érdemes várni a szex-szel házasságig?

Figyelt kérdés
Engem úgy neveltek, és úgy is szeretném csinálni, hogy azzal veszitsem el a szüzességemet, akit igazán szeretek. Vele is csak házasság után. Tudom, hogy ez a felfogás már nem menő, és régimódi, de vajon vannak még akik igy gondolkoznak?(esetleg pasik is?) Sokan azt mondják, hogy de mi van ha összeházasodtok és nem lesz jó a szex akkor mit csináltok? Hát szerintem ez marhaság. Mert ha ahhoz mész hozzá akit úgy igazán tiszta szivedből szeretsz, azzal a szex is jó kell, hogy legyen. Vagy ti mit gondoltok? És ha igazán szeretnétek valakit akkor várnátok rá a házasságig?
2011. okt. 15. 23:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Lány vagy? Hány éves?
2011. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
93%
23:22 Szerinted? Persze, hogy lány.
2011. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
83%

Hmm, maga a gondolat szép, de kétlem, hogy lenne olyan pasi, aki a házasságig várna.

De ne legyen igazam. :)

2011. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

hát jó lenne ha ez a sex dolog házasság után történne, de ez a megoldás csak akkor működik, ha 1, max.2 éven belül feleségül vesz a srác, mert ha pl. 16 éves korodban kezdesz el járni valakivel, hát gondolom nem lesz képes várni vagy 4,5 évet a szexxel és hidd el te sem tudnál annyira kíivánnád egy idő után.

19 szűz csaj vagyok és én így is kívánom a szexet, hogy pillanatnyilag nincs barátom, tehát az ilyen dolgokat nincs értelme elnyomni magában az embernek.

2011. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

ma 23:25!


A mai világban...?

2011. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%

Elmondom: a szerelem elmúlik, a szex megszokás lesz. És a partnered többé nem lesz olyan értékes a szemedbe mint annak előtte.


Nagyfokú fegyelemre, megértésre és türelemre van szükség (3 némi játékosság), hogy "tüzet" életbe tartsuk.

Sokszor megesik, hogy az egyik fél (ha mindketten szüzek voltatok) el kezd azon agyalni vajon mással milyen, jobb-e? És a végén ez vággyá alakul, ami félrelépést szül.


Nem a házasságon múlik egy kapcsolat tartóssága, csak a kapcsolatot alkotó feleken. Mennyire képesek megújulni abba a kapcsolatba, felfedezni egymást újra meg újra.


Ez az esetek 90%-ban nem megy elsőre. A kapcsolatról mindenki úgy gondolja, hogy van valaki akit az ég nekem teremtet és boldogan élünk még meg nem halunk. De az élet nem ilyen. Az életbe az emberek változnak, érzések gerjesztődnek majd kihunynak. A kapcsolatokhoz megértés kell, és küzdeni akarás. Nem elég hagyni leülepedni.


Szóval a fiatalok többségének kell egy kis idő és pár partner mire rájön a titok nyitjára.


Ebből a nézőpontból pedig felesleges házassággal összeláncolnotok magatokat.


22/L

2011. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

A szex egy fontos alapja egy jó kapcsolatnak.

Már pedig hiába vagy fülig szerelmes,ha nem találjátok az összhangot a sráccal,vagy kiderül,hogy eltérnek a vágyaitok...Annyi dolog lehet,ami miatt nem klappol a szex..Nem véletlenül van annyi megcsalás...

Úgy hogy szerintem ez már nem az a világ,hogy várj házasság utánig...Megbánhatod.

20L

2011. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok. Igen, ezen már sokat gondolkoztam, hogy amai világban már nem tudnak várni a pasik. Csak az a baj, hogy engem igy neveltek, hogy ez a helyes, és lehet, hogy nem is menne ha hamarabb akarnám, mert bennem lenne, hogy ez igy nem jó, nem szabadna, nem igy neveltek, mit mondanának stb.
2011. okt. 15. 23:32
 9/27 anonim ***** válasza:

A dolgokba bele lehet szokni.

Sok lány az orális szexet nehezen vezeti be a "repertoárjába" mert megalázónak, gusztustalannak érzi. De ha rájön, hogy ez a másik félnek milyen jó, akkor átértékelődik minden.


A másik: ha barátod lesz, akkor a saját bőrödön érzed majd a hormonok hatalmát és alig várod majd, hogy a barátoddal intim közelségbe kerüljetek. (én szóltam előre)

2011. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Iuventus ventus ***** válasza:
95%

Érdekes gondolat, nekem is az eszembe jutott.

Egyszer szóba is került a téma, egy kisebb társaságban. És én felvetettem, hogy olyan szép lenne a nászéjszakáig várni. Körberöhögtek. Pedig a lányok voltak többségben.


Én szimpatizálok a gondolattal, de a mai világban olyant találni, aki kitartana az ember mellett (pedig csak lányt keresek)...



17/F

2011. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!