Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki aki már szexelt! El...

Valaki aki már szexelt! El akarom veszteni ma este a szüzességem. Készen állok rá! SOS, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
A pasim most zuhanyzik, nagy kabinunk van és bemegyek utána, ruhában. Hogy zajlik a behatolás? Nem akarok beégni.
2012. jún. 23. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát ruhában leginkább sehogy...:D
2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy zajlik a behatolás?

Elhúzod a falat és óvatosan belépsz a tálcára,csak nehogy elcsússz,mert akkor a barátod már be is csusszan!

2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt akarom,hogy ő vegye le rólam őket.
2012. jún. 23. 22:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ruhában beállsz mellé zuhanyozni,hidd el,érteni fogja a célzást!
2012. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

ha zuhanyzik hogy venné le rólad?

te vedd le előtte egy köntösbe menj utánna és így csak le kell dobnod és ugorhatsz is mellé

2012. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de én mit csináljak mikor belém akarja dugni?
2012. jún. 23. 22:29
 7/23 anonim ***** válasza:
hát ez édes :D ne ruhában menj be..öltözz le és érteni fogja, egyébként mondjuk csókold meg, utána megy magától ha ő már nem szűz ;) érteni fogja
2012. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
lazulj el és smárolj vele ha ő nem szűz akkor tudja mi a dolga
2012. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
de majd ha leöltöztél, akkor szex után vetkőzz is fel szerintem :D:D:D
2012. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyok szuz, megtortent tul a 2.aktusomon. Levetkozve mentem be es elkezdett smarolni, tiszta viz voltam es nedves. Mire ez volt megmerevedett neki es szetraktam neki mire szetfeszitett es berakta kicsit fajt de a legcsodalatosabb erzes utana betoltott talan mert nagy neki mindig lokesbe beleremegtem a mellbimboim meg megmerevedtek teljesen es mikor belem elvezett meg utana szavakkal lesem tudom irni csodalatos, kesobb mar aludtam amikor arra ebredek hogy a labaim kozott van es rakja belem a farkat kozban szivja a nyakam nagyon felizgatott ez es mire magamhoz tertem mar belem elvezett, ket orgazmus, 2szex, 2 ora es megszux voltam nemreg hihetetlen imadom a pasim
2012. jún. 24. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!