Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14/L vagyok, elvesztettem a...

14/L vagyok, elvesztettem a szüzeségem, szerintetek hamar volt még?

Figyelt kérdés
Elöreis köszi a válaszokat :-)
2012. jún. 25. 23:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És 5: tanulj meg irni. Pusz.
2012. jún. 28. 10:48
 22/25 Dionsyia ***** válasza:

Kedves kérdező, ugyanaz a felállás, mint más hasonló kérdéseknél: nem az a lényeg, mi mit mondunk rá, hanem hogy te hogy érzed.

Hogy érezted magad utána, megosztanád -e az első élményt majd a gyerekeddel/ unokával vagy inkább eltitkolnád stb...

Az hogy mi mit mondunk, nem érdekes. Aki ebben a korban még nem volt érett rá, az korainak fogja mondani.

Aki ilyen idősen vesztette el és megbánta, korainak fogja mondani.

Aki ilyen idősen vesztetteel és nem bánta meg, az nem fogja annak tartani.

Ezt csak te tudod. A te életed, a te szüzességed.

Azért felesleges ilyet kérdezni, mert számíthatsz rá, hogy jól leteremtenek.

Üdv, dio

2012. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem nem ciki.én 15,L vagyok és szűz de ha ennyi idősen vesztettem volna el nem találnám cinknek a dolgot. :D
2012. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
hat de unom mar az ijen kerdeseket hatigen korai volt de eszt ki tanitotta neked a szuleid hat eszt birom 13/14 evesen elveszitik a szuzeseguket masok meg agyalnak hogy mit kene tenni mer mar 20 vagy a felet vanak es meg szuzek na de akor hol vanak a normalisak akik min17/18 veszitik el es hat mar anyi tudok mondani hogy mar megvan a berleted a sarokra de ha szereted az iletot es nem bantad meg te dolgod
2013. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
dik pusz elkezded kerdezo gyere oszt kezelj le de ne csak kezel hanem a szadal is a farkam puszilgasad edes ja ha a labad is szetteszed akor az meg jobb
2013. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!